×
Title image

Title image

Tu esi tas, ko Tu ēd!

...
... Dita Lase
12:00-13:00
Telpa 2C

Ja Tu ēd gaļu – Tu esi gaļa; ja ēd dārzeņus – dārzenis; ja ēd desertus – tad saldumiņš! Vai tā? :) Nu, ne gluži tik burtiski, tomēr – tas, ko mēs ikdienā ēdam, ļoti burtiski un tieši veido mūsu ķermeni, veselību vai slimības, sniedz enerģiju vai nogurdina. Elementāri, Jūs taču to jau zinājāt, vai ne? Un kā tad iet ar to ēšanu - sevis barošanu, lološanu, veidošanu? Ko un kāpēc pērkam veikalā, kā gatavojam, kā sekojam līdzi, vai mums pietiek uzturvielu. No kā baidāmies ēdienu pasaulē, kur smeļamies padomus un informāciju, kam ticam, kam nē, cik apjukuši jūtamies visā šajā neskaitāmo vienīgo patiesību pasaulē. Kā motivējam sevi dzīvot veselīgi, un cik sekmīgi tas izdodas. Un, ja nu neizdodas, ko tad? Kā izskatās veselīgs ēdiens. Kā to bez lielām mokām gatavot un ieviest ģimenes ēdienkartē. Kā radīt veselīgu ikdienas ēdienkarti ar rūpēm un mīlestību pret sevi - bez bardzības, bez piespiešanās, bez svēršanas, kaloriju un vitamīnu rēķināšanas, bez karošanas ar ģimenes locekļiem, un bez “noraušanās”. Viss, ko stāstu, nāk no personīgās pieredzes – esmu tāds pats “normāls” cilvēks, kā visi; arī man garšo salds, sāļš, trekns un cepts, arī es zinu, kas ir liekais svars un saldumu atkarība, arī man ir ģimene, kas “neko neēd”; un jau vairāk kā 5 gadus ikdienā vadot kulinārijas kursus, klausos un redzu simtiem citu cilvēku stāstus, pieredzes, jautājumus, kas ēšanas ziņā visaktuālākie un visvairāk “sāp”. Vai gribat par to parunāt? Tad tiekamies lekcijā! www.vegus.lv

Uzzināt vairāk

Kā pārtraukt stresa apēšanas ieradumu ar apzinātu ēšanu

...
... Inese
Millere
17:00-18:00
Telpa 2C

Būsim atklāti: mēs visi ciešam no stresa. Stress mūs izsit no līdzsvara un liek justies slikti. Saki, kā tu mēģini atgūt stresa dēļ zaudēto emocionālo līdzsvaru? Ēdot?! Tu neesi viens! Pasaules statistikas dati saka, ka tādi, kas stresa un emociju iespaidā pārēdas, esam ap 82 % pasaulē. Es zinu, tu dari labāko ar tām zināšanām, rīkiem un ieradumiem, kādi tev ir šobrīd. Sliktā ziņa – tu, iespējams, pieņemies svarā un to mēģini labot ar diētām. Atkal un atkal no jauna. Ar tādiem pašiem nenoturīgiem rezultātiem. Bet man ir LABA ZIŅA: tu vari pārtraukt emociju izraisītu pārēšanos neatkarīgi no tā, cik reižu tu jau esi mēģinājis un zaudējis. Tev nebūs jāpaļaujas uz gribasspēku. Tev nevajadzēs uzsākt diētu. Pievienojies mūsu sarunai un uzzini: • Kā tavas smadzenes izveido (nepapzinātas) ēšanas ieradumus. • Kā smadzeņu ieradumu veidošanas procesu izmantot savā labā. • Kā apzinātībā balstīta ēšana tev palīdzēs atgūt kontroli pār savu ēšanu un izveidot veselīgākas ēšanas ieradumus, kurus nevada stress, emocijas un kāres. Dr. Inese Millere - ārste, apzinātas ēšanas trenere, stresa vadības konsultante. Inese ir pirmā un pagaidām vienīgā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labjūtes (wellness) koučs Latvijā. Viņa ir izveidojusi www.kaNEapestStresu.com, tikšanās vietu tiem, kuri ir vēlas veidot veselīgas attiecības ar ēdienu un sevi, izrauties no diētu gūsta un pievienot vairāk viegluma, veiksmes un prieka savai veselībai, savai profesionālajai un personīgajai dzīvei izmantojot apzinātas ēšanas pieeju.

Uzzināt vairāk

Izmaini šūnu darbību 365 dienās!

...
... Vineta
Meduņecka
09:00-10:00
Telpa 2E

IZMAINI ŠŪNU DARBĪBU 365 dienās – mūsdienīgs nutriciologu skatījums, kā atjaunot organismu šūnu līmenī. Ne visi zinām, ka šūnas katru dienu atjaunojas un gada laikā cilvēkam nomainās 98% šūnu! Tad kādēļ novecojam un zaudējam veselību? Tādēļ, ka nezinām šūnu darbības principus, kas ļautu mums nodzīvot ļoti veselīgu un kvalitatīvu dzīvi, nezaudējot matus, zobus, kaulus un citus orgānus! Ievērojot dabas likumus un sistēmu šūnu atjaunošanai, varam nodrošināt organismā tādu endoekoloģiju, ka tas PATS tiek galā ar problēmām un sāk funkcionēt pareizi. Šūnas un audi pakāpeniski atjaunojas. Mēs kļūstam jaunāki un enerģiskāki. Pie tam - jebkurā vecumā. Šajā lekcijā runāsim arī par projektu "Izmaini savu dzīvi 90 dienās!" KAM domāts projekts? • TIEM, kas vairākkārt ir mēģinājuši sākt jaunu dzīvi, taču nav īsti sapratuši, kā un ar kādām metodēm. • TIEM, kas mērķtiecīgi un efektīvi vēlas uzlabot veselību, fizisko formu, veselīgi samazināt svaru, paaugstināt enerģētiku, ādas kvalitāti... • TIEM, kas vēlas darīt to grupā pieredzējušu veselības ekspertu vadībā. Meistarklasi vadīs nutricioloģijas speciālistes: Vineta Meduņecka, Liene Ansberga. Vinetas projektu, lekciju un darbības mērķis ir atjaunot cilvēka veselību, iemācīt pareizi rūpēties par savu fizisko ķermeni un pierādīt, ka šūnas atjaunojas jebkurā vecumā, parādot ceļu uz to daudziem cilvēkiem. Liene Ansberga ir 3 bērnu māmiņa. Nutricioloģijas speciāliste, mamma, kurai ir svarīgi rūpēties par savu ģimenes veselību, nekaitējot organismam.

Uzzināt vairāk