×
Title image

Title image

Vēl viena svarīga ziņa!
Visiem tiem, kuri biļetes uz festivālu nav paspējuši nopirkt, tās varēs iegādāties arī rīt pasākumā uz vietas, samaksu veicot skaidrā naudā.
Vienlaikus biļetes rīt, tāpat kā līdz šim, varēs nopirkt arī internetā (festivals.memorywater.lv; Biļešu sevisā, Bez rindas).
Uz tikšanos rīt #MaināmPasauli, sākam ar sevi...!

----------------------------------------
Mīļie draugi! Rīt tiekamies festivālā!

Šeit vēlreiz papildināta informācija tiem, kuri uz pasākumu Rīgā, Lāčplēša ielā 106/108, dosies ar savu autotransportu.
Automašīnas bez maksas var atstāt tuvākajās ielās – Abrenes ielā (posmā starp Lāčplēša un Skrindu ielu, bet tikai labajā pusē, nogriežoties no Lāčplēša ielas, ne kreisajā!!!) un Firsta Sadovņikova ielā (posmā starp Dzirnavu ielu un Lāčplēša ielu - tikai vienvirziena ielas kreisajā pusē). Tāpat automašīnas bez maksas var atstāt vairākās ielās Lāčplēša ielas pretējā pusē - Jēkabpils, Krāslavas, Katoļu ielā, kā arī Dagdas un Strūgu ielā pirms Salu tilta. Tuvākā maksas stāvvieta - ''Europark'' pie Tiesu nama Abrenes ielā 3.
-------------------------------------
Mīļie festivāla apmeklētāji!

Strauji tuvojas pasākuma diena, un mēs vēlamies vērst jūsu uzmanību uz vairākām lietām, kas var būt aktuālas ikvienam no jums pasākuma norises laikā.

Tā kā pasākuma laikā tiek piedāvātas dažādas fiziskās aktivitātes un meditācijas, būs nepieciešami paklājiņi, atsevišķās nodarbībās arī pledi/sedziņas. Pasākumā uz vietas būs deju studijas paklājiņi. Ja tā jūtaties komfortablāk, ņemiet līdzi savu paklājiņu un nodarbībām, kurās norādīts, noteikti arī sedziņu. Var paņemt līdzi arī kādu nelielu spilventiņu, ko uzlikt uz paklāja, vai arī vienkārši zemē, ja nav ērti sēdēt uz krēsla.

Sieviešu un vīriešu ģērbtuves un dušas būs 3.stāvā iepretim telpām, kurās notiks jogas un citas ķermeņa veselības nodarbības.
Pasākumā darbosies arī garderobe, kurā varēs nodot virsdrēbes.

Aicinām padomāt par maiņas apaviem, lai ir ērti pavadīt dienu telpās. Vairākās telpās ieeja ar apaviem nebūs vēlama, piemēram, meditāciju telpā. Apavus varēs atstāt telpas iekšpusē pie ieejas.

Pasākuma laikā darbosies 3 kafejnīcas – katrā stāvā pa vienai. Pirmajā stāvā būs nopērkami siltie ēdieni, otrajā un trešajā stāvā – uzkodas. Atsevišķi būs nopērkama arī kafija un saldējums.

Tiem, kuri uz festivālu nolemj doties ar personīgo autotransportu, zināšanai – automašīnas bez maksas var atstāt tuvākajās ielās – Abrenes ielā (posmā starp Lāčplēša un Skrindu ielu) un Firsta Sadovņikova ielā (posmā starp Dzirnavu ielu un Lāčplēša ielu).

****************************
23.martā Rīgā, deju studijas ‘’Dzirnas’’ telpās Lāčplēša ielā 106/108, pirmoreiz notiks Latvijā lielākais personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…

Esam rūpīgi strādājuši, lai jums piedāvātu visdažādākos Latvijā šobrīd pieejamos zināšanu ceļus, kas palīdz iepazīt sevi, pilnveidoties un augt fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Vienas dienas laikā jums būs iespējams apmeklēt ap 100 dažādām meistarklasēm, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.

Festivālā ar savām meistarklasēm būs pārstāvēti Personiskās pilnveidošanas centrs, centrs ‘’Miervidi’’, Rīgas koučinga skola, Jauno Psiholoģiju centrs, Moreno institūts, Cilvēka apziņas skola, 9 sauļu skola, Transpersonālās izglītības institūts, veselības un fitnesa studija ‘’Vingrosev.lv’’ un citi, kā arī daudzi individuālie meistari.

Pasākumā kā lektori piedalās personiskās izaugsmes treneri, kouči, psihologi, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida meistari-praktizētāji, meditāciju un garīgo prakšu pārstāvji, viedokļu līderi: apzinātības treneris Ansis Jurģis Stabiņģis, pilsoniski aktīvā juriste, sporta entuziaste un iedvesmotāja Ieva Brante, personības izaugsmes trenere un geštalta terapeite Anna Lieckalniņa, luterāņu priesteris un kristīgā misticisma pētnieks Pāvels Levuškāns, veselīga dzīvesveida un uztura speciālistes Dita Lase, Šeila un daudzi citi.
Jums būs arī iespēja apmeklēt pasākuma koncepcijai atbilstošas produktu un preču expo vietas, būs arī vairākas kafejnīcas.

Festivālu rīko biedrība ‘’Veselību visiem’’ sadarbībā ar uzņēmumu ‘’MemoryWater’’. Festivāla mediju partneris - “Latvijas Mediju’’ izdevums žurnāls ‘’36,6’’. Festivāls #MaināmPasauli iecerēts kā ikgadējs pasākums.

Tiekamies 23.martā!