×
Title image

Title image

Festivāls pārcelts uz 17. oktobris, 2020 -
Rīgā, deju studijas ‘’Dzirnas’’ telpās Lāčplēša ielā 106/108, otro reizi notiks Latvijā lielākais pašizaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…

Esam rūpīgi strādājuši, lai jums piedāvātu visdažādākos zināšanu ceļus, kas palīdz iepazīt sevi, pilnveidoties un augt fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Vienas dienas laikā jums būs iespējams apmeklēt ap 100 dažādām meistarklasēm, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.

Festivālā būs pārstāvēti tādi mācību centri un skolas kā, ICF koučinga federācija, mācību centrs „Samadeva”, 9 sauļu skola, pašattīstības skola Do Dream, Biodanzas skolotāju asociācija, mācību centrs „Saskarsme”, Latvijas dianētikas centrs un citi.

Pasākumā kā lektori piedalās personiskās izaugsmes treneri, kouči, psihologi, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida meistari-praktizētāji, meditāciju un garīgo prakšu pārstāvji, viedokļu līderi: Uģis Kuģis, Agnese Ziediņa, Andris Ciekurs, personības izaugsmes trenere un geštalta terapeite Anna Lieckalniņa, veselīga dzīvesveida un uztura vēstnieki un daudzi citi.

Jums būs arī iespēja apmeklēt pasākuma koncepcijai atbilstošas produktu un preču expo vietas, būs arī vairākas kafejnīcas.

Festivālu rīko biedrība ‘’Veselību visiem’’ sadarbībā ar Memory Water un Vegset. Festivāla mediju partneris - “Latvijas Mediju’’ izdevums jaunais žurnāls ‘’Spīgana’’, portāls la.lv. Festivāls #MaināmPasauli iecerēts kā ikgadējs pasākums.

Tiekamies 17. oktobrī.Auto stāvvietas

Automašīnas bez maksas var atstāt tuvākajās ielās – Abrenes ielā (posmā starp Lāčplēša un Skrindu ielu, bet tikai labajā pusē, nogriežoties no Lāčplēša ielas, ne kreisajā!!!) un Firsta Sadovņikova ielā (posmā starp Dzirnavu ielu un Lāčplēša ielu - tikai vienvirziena ielas kreisajā pusē). Tāpat automašīnas bez maksas var atstāt vairākās ielās Lāčplēša ielas pretējā pusē - Jēkabpils, Krāslavas, Katoļu ielā, kā arī Dagdas un Strūgu ielā pirms Salu tilta. Tuvākā maksas stāvvieta - ''Europark'' pie Tiesu nama Abrenes ielā 3.
Paklājiņi

Tā kā pasākuma laikā tiek piedāvātas dažādas fiziskās aktivitātes un meditācijas, būs nepieciešami paklājiņi, atsevišķās nodarbībās arī pledi/sedziņas. Pasākumā uz vietas būs deju studijas paklājiņi. Ja tā jūtaties komfortablāk, ņemiet līdzi savu paklājiņu un nodarbībām, kurās norādīts, noteikti arī sedziņu. Var paņemt līdzi arī kādu nelielu spilventiņu, ko uzlikt uz paklāja, vai arī vienkārši zemē, ja nav ērti sēdēt uz krēsla.

Ģērbtuves

Sieviešu un vīriešu ģērbtuves un dušas būs 3.stāvā iepretim telpām, kurās notiks jogas un citas ķermeņa veselības nodarbības.
Pasākumā darbosies arī garderobe, kurā varēs nodot virsdrēbes.

Aicinām padomāt par maiņas apaviem, lai ir ērti pavadīt dienu telpās. Vairākās telpās ieeja ar apaviem nebūs vēlama, piemēram, meditāciju telpā. Apavus varēs atstāt telpas iekšpusē pie ieejas.

Kafejnīcas

Pasākuma laikā darbosies 3 kafejnīcas – katrā stāvā pa vienai. Pirmajā stāvā būs nopērkami siltie ēdieni, otrajā un trešajā stāvā – uzkodas. Atsevišķi būs nopērkama arī kafija un saldējums.