×
Title image

Title image

Card image
Ansis Jurģis Stabingis

apzinātības treneris

Kā mainīt pasauli?

...
... Ansis
Jurģis
Stabingis
09:00-10:00
Telpa 3A

Card image
Ivars Kalviņš

zinātnieks un izgudrotājs

Tas, ka Tu to nevari pierādīt, nenozīmē, ka tas neeksistē!

...
... Ivars
Kalviņš
17:00-18:00
Telpa 1A

Card image
Ieva Brante

Pilsoniski aktīvā juriste, sporta entuziaste un iedvesmotāja, gaisa akrobātikas amatiere un Starptautiskā Kangoo Jumps trenere. Cilvēks, kuram nav vienalga. Tāpēc ikdiena pilna piedzīvojumu, izaicinājumu un negarlaicību.

[pār]varēšana un [uz]drīkstēšanās

...
... Ieva
Brante
11:00-12:00
Telpa 3A

Card image
Anna Lieckalniņa

Personības izaugsmes trenere, Geštalta psihoterapeite, ieguvusi humanitāro zinātņu maģistra grādu teoloģijā un reliģiju zinātnē.

Jūtos kā “vāvere ritenī”…

...
... Anna
Lieckalniņa
12:00-13:00
Telpa 3A

Card image
Ginta Jansone

Mg. psych., sertificēta psihoterapijas speciāliste, Junga analītiskā psihoterapeite, psihoorganiskā psihoterapeite, klīniskā psiholoģe un lektore ar 14 gadu darba pieredzi psihologa un psihoterapeita darbā.

Sapņu analīzes meistarklase

...
... Ginta
Jansone
16:00-17:00
Telpa 1A

Card image
Kristaps Liepiņš

Alpīnisma instruktors, piedzīvojumu ceļojumu eksperts, The North Face vēstnieks.

DROSME ATRAST SEVI

...
... Kristaps
Liepiņš
11:00-12:00
Telpa 2C

Card image
Dita Lase

Veģetāra uztura skolas ''Vegus'' vadītāja, 20 gadus veģetāriete, pavārgrāmatu autore, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida, garšvielu un gardas ēšanas entuziaste.

Tu esi tas, ko Tu ēd!

...
... Dita Lase
12:00-13:00
Telpa 2C

Card image
Rīgas koučinga skola

Rīgas Koučinga Skola (RKS) ir oficiālais Erickson Coaching International (ECI) (Kanāda) pārstāvis Latvijā un ciešā sadarbībā ar Krievijas pārstāvniecību (Международный Эриксоновский Университет) piedāvā ECI dibinātājas un prezidentes, Ph.D Merilinas Atkinsones veidotās programmas. Viens no pasaulē lielākajām koučinga skolas pārstāvjiem Latvijā. Personību un komandu koučs. Man patīk atklāt cilvēkos personību un iespējas. Es šajā procesā esmu tikai „pavadonis” – koučs ar profesionālu gribasspēku un personisku pazemību.

NEdigitālā komunikācija. 11 prasmes

...
... Rīgas
koučinga
skola
11:00-12:00
Telpa 2A

Card image
Miervidi

Centrs MIERVIDI ir vieta, kur jūs varat apgūt apzinātības praksi un iegūt zināšanas līdzsvarotai dzīvei. Vairāk lasiet www.miervidi.lv!

''Miervidi app'' iespējas apzinātības praksei un stresa samazināšanai

...
... Miervidi
10:00-11:00
Telpa 2A

Card image
Līga Šīrona

Astroloģe, psihoterapeite, Latvijas astrologu asociācijas vadītāja, ''Chronos'' skolas izveidotāja. 2011. gadā dibinātajā skolā tiek apgūti klasiskās rietumu astroloģijas pamati. Skolas programma apstiprināta Latvijas astrologu asociācijā. Mācības ilgst 3 mācību gadus, skolā iegūtās zināšanas ir pietiekamas, lai kārtotu profesionāla astrologa sertifikātu.

Astroloģija kā zināšanu kopums par pasaules kārtību

...
... Līga
Šīrona
18:00-19:00
Telpa 3A

Card image
Mārtiņš Vanags

Mag.Psych. Foto dizaina speciālists. Ieguvis maģistra grādu sociālajā psiholoģijā Latvijas Universitātē; Radošās fotogrāfijas specializācijas vadītājs LKA Latvijas Kultūras Koledžā; skolotājs Rīgas Mākslas un Mediju tehnikumā; pasniedzējs Sony fotoskolā; Izglītības centra “ Fototelpa ” dibinātājs un vadītājs.

Kā veidot interesantas un kvalitatīvas fotogrāfijas ar mobilo telefonu

...
... Mārtiņš
Vanags
17:00-18:00
Telpa 3A

Card image
Personības pilnveidošanas centrs

Personības pilnveidošanas centrs ir pieaugušo interešu izglītības iestāde, kas dibināta 2002. gadā. Mūsu klienti ir cilvēki, kas gatavi ieguldīt savu laiku un enerģiju personīgajā izaugsmē un izcilu rezultātu sasniegšanā. Cilvēka tiekšanās pēc pilnības ir dabiska parādība. Katrs vēlas kļūt labāks, patikt sev un apkārtējiem, labi pelnīt, būt talantīgs, vesels, mīlēts un laimīgs. Cilvēki nekad nebeigs meklēt savu ideālu. Daži to meklē pārbaudītās vērtībās, citi – pārmaiņās un izaugsmē.

Neirolingvistiskā programmēšana - mācība par personīgo meistarību

...
... Personības
pilnveidošanas
centrs
12:00-13:00
Telpa 2A

Card image
Kaspars Vendelis

Kustības un konferences “Biohacking.lv“ līdzdibinātājs, produktivitātes un sevis uzlādēšanas programmas RESTARTS dibinātājs, lektors un projekta „kā dzīvot līdz 120“ autors, uzņēmējs, 3 bērnu tēvs.

7 rīki-inovācijas ikdienas produktivitātei

...
... Kaspars
Vendelis
16:00-17:00
Telpa 3A

Card image
Žurnāls ''36,6'C''

Žurnāls 36,6°C – Latvijas labāko ārstu padomi, zinošu veselības praktiķu ieteikumi, rosinošas pieredzes, emocionāli stiprie stāsti un alternatīvs skatījums. Žurnāls katram, kurš grib būt vesels!

Kā atgūt dzīvesprieku, spēku un veselību ar augu palīdzību

...
... Žurnāls
''36,6'C''
14:00-15:00
Telpa 1A

Card image
Valdis Svirskis

Filosofijas zinātņu maģistrs, filosofijas, kā arī reliģiju un garīgo prakšu vēstures pasniedzējs augstākās, vidējās un interešu izglītības jomās. Apguvis koncentrēšanās un meditācijas jogu pie meistara Šri Činmoja.

Sirds meditācija. Meditācijas prakse un kultūra

...
... Valdis
Svirskis
12:00-13:00
Telpa 2B

Card image
Šeila Vanaga

Modes māksliniece, vegānu restorāniņa īpašniece, 20 gadus veģetāriete un 5 gadus svaigēšanas praktizētāja, kura daļu savas dzīves veltījusi sevis un realitātes, kurā atrodamies, izprašanai.

Šobrīd modē - uzdrīkstēties būt pašam

...
... Šeila
Vanaga
18:00-19:00
Telpa 2C

Card image
IZDEVNIECĪBA "SOL VITA"

Izdevniecība dibināta 1992. gadā, kad neapturami viss mainījās, kad Latvijas dzīvē pavērās citas iespējas. Pirmie izdoti latviešu orģinālliteratūras darbi, paralēli sevi pieteica teosofijas, psiholoģijas un parapsiholoģijas, ezoterikas, metafizikas un mistikas darbi. Grāmatas jaunai apziņai, jaunām sevis pilnveidošanas iespējām, darbam ar sevi. Turpinam tādā pašā garā ar pilnu jaudu.interesantiem, kā mainīt sevi un līdz ar to pasauli ap sevi.

Atrod grāmatu sev!

...
... IZDEVNIECĪBA
"SOL VITA"
08:00-20:00
Telpa

Card image
9 sauļu skola

9 Sauļu skola ir pašizziņas, pašattīstības un pašrealizācijas ceļš uz vienotu veselumu ar daudzpusīgu un kompleksu pieeju tam, lai cilvēks iegūtu risinājumu, saprastu, apzinātos un dziedinātu savu dzīvi. Viens no 9 Sauļu skolas pamatuzdevumiem ir apzināties, kā strādā tautasdziesmas tieši tagad, priekš Tevis, atbrīvojot Tavas jūtas un ļaujot ieraudzīt dzīvi mūsu latviskās mentalitātes uztvērumā, krāsās, sajutumā, kas jau dzīvo mūsu sirdīs.

Holodinamika

...
... 9 sauļu
skola
09:00-11:00
Telpa 2F

Card image
Jauno psiholoģiju centrs

Jauno psiholoģiju centrs jau vairāk nekā 20 gadu piedāvā kursus un seminārus personības un interešu attīstībai. Piedāvājumā: NLP, apziņas aktivizācijas tehnikas, koučings, Human Design, radošuma aktivizācija, meditācijas, numeroloģija, taro, teātra studija, gleznošana un zīmēšana.

Apziņas aktivizācijas tehnikas jeb hipnoze neiropsiholoģijas skatījumā

...
... Jauno
psiholoģiju
centrs
18:00-19:00
Telpa 2A

Card image
Pāvels Levuškāns

Reliģiju pētnieks, teoloģs, apzinātības un klusēšanas prakses treneris, Eiropas Kristīgo kouču asociācijas izpilddirektors. Ieguvis izglītību Velsas Universitātē Lielbtitānijā. Prakses pieredze - 23 gadi: Filipa Kaplo skola, OSB Bedes Grifitsa tradīcija, OSB Džona Meina kristīgā meditācija, Tomasa Kītinga “centering prayer”, sekulārā apzinātība (Secular Mindfulness). Regulāri vada seminārus, kursus un meistarklases Baltijas valstīs, Krievijā, Ukrainā, Polijā, Izraēlā, Kazahstānā, Turcijā un citās valstīs. Grāmatas “Дневник паломника за счастьем” (“Laimes svētceļnieka dienasgrāmata”) autors. “Latvia Tea Board” valdes loceklis, Starptautiskās apzinātības kultūras attīstības asociācijas līdzdibinātājs. “Tea Masters Cup” Latvijas čempions tējas pagatavošanas meistarībā.

Apzinātība lielpilsētā

...
... Pāvels
Levuškāns
13:00-14:00
Telpa 2K

Card image
Uģis Kuģis

Uģis Kuģis jeb garīgajā vārdā - Yogeščandra Dasa. Esmu vēdiskās filozofijas pasniedzējs. Praktizēju vēdisko kultūru 14 gadus, no kuriem 7 gadus esmu pavadījis klosterī. Esmu par veselu sabiedrību un ģimenēm, kurās ir vērtības, nevis tikai ērtības!

Egoisma Anatomija

...
... Uģis
Kuģis
19:00-20:00
Telpa 2A

Card image
Artūrs Laimīgais

Artūrs ir psihologs un jurists, Smieklu jogas pamatlicējs Latvijā. Viņa mērķis ir atnest smieklus, prieku, laimi un labu veselību cilvēkiem visā pasaulē. Arturs strādā ar korporatīvajiem klientiem, apmācījis vairāk nekā 100 cilvēkus, kuri kļuvuši par veiksmīgiem Smieklu jogas nodarbību instruktoriem, novadījis vairāk nekā 500 smieklu jogas nodarbības.

Smieklu joga

...
... Artūrs
Laimīgais
12:00-13:00
Telpa 3B

Card image
Ansis Jansons

Ansis Jansons ir viens no Latvijā zināmākajiem kokles spēles entuziastiem, kustības ''Kokļu mežs'' izveidotājs un iedvesmotājs. Viņa vadībā Latvijā kokles spēli regulāri apgūst jau aptuveni 200 cilvēku. ''Kokļu mežs'' ir platforma, kas nodrošina visu koklei nepieciešamo: kā tikt pie kokles (iegādāties/pasūtīt/izīrēt/pirkt lietotu), kur apgūt kokles spēli (individuāli, grupās, tiešsaistē) un kur spēlēt (organizē sarunas, koncertus, meistarklases un nometnes).

Izmēģini kokles spēli un sajūti brīvību!

...
... Ansis
Jansons
19:00-20:00
Telpa 1A

Card image
Santa Pīlāce

Krāsu terapeite, astroloģe, holodinamikas praktiķe. Savā ikdienas praksē apvienojot šīs trīs metodes, Santa palīdz saredzēt cilvēka dažādos aspektus – iedzimto potenciālu, talantus, dzīves pārbaudījumus, ģimeni, attiecības un darbu.

Krāsu terapija

...
... Santa
Pīlāce
13:00-14:00
Telpa 1A

Card image
Didzis Gasiņš

Didzis Gasiņš ikdienā ir finanšu analītiķis, pēc aicinājuma - pirtnieks un maiznieks, četru meitu tēvs. Aizraujas arī ar triatlonu. Meistarklasē Didzis dalīsies ar to, kā mājas apstākļos izcept garšīgu rupjmaizi, ievērojot mūsu senču tradīcijas.

Kā izcept īstu rupjmaizi mājas apstākļos?!

...
... Didzis
Gasiņš
10:00-11:00
Telpa 2C

Card image
Transpersonālās izglītības institūts

PTPII „TRANSPERSONĀLĀS IZGLĪTĪBAS INSTITŪTS” ir valsts akreditēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde Rīgā, kas realizē profesionālās pilnveides izglītības programmu „Transpersonālā psiholoģija un konsultēšana” (4 gadi), kā arī nelielus pieaugušo neformālās izglītības seminārus un kursus. Iestāde lepojas ar plašu starptautisko sadarbību un izciliem pedagogiem gan no Latvijas, gan no visas pasaules. http://www.transpersonalaizglitiba.lv/

Ķermenisko atmiņu apzināšana un transformācija

...
... Transpersonālās
izglītības
institūts
14:00-15:00
Telpa 2C

Card image
Moreno institūts Latvijā

Moreno institūts Latvijā ir pieaugušo neformālās izglītības iestāde, kura realizē pēcdiploma apmācību, kvalifikācijas celšanu un personības pilnveidi. Moreno institūts Latvijā ir starptautiski atzīta mācību iestāde. Tās darbības kvalitāti uzrauga Ziemeļvalstu eksaminācijas centrs – Nordic Board of Examiners (NBE), kurā standarti ir saskaņā ar Anglijas, ASV, Kanādas, Austrijas, Jaunzēlandes un citu valstu standartiem. Moreno institūts Latvijā ir divu nozīmīgu starptautisku Psihodrāmas organizāciju biedrs, kas padara institūtā iegūto izglītību par starptautiski nozīmīgu.

Dārgumu lādē - Tavas emocijas

...
... Moreno
institūts
Latvijā
16:00-17:00
Telpa 2A

Card image
Agita Ijaba

Aktrise, režisora asistente dažādos sava tēva, režisora, “Dramaturgu teātra” mākslinieciskā vadītāja, dramaturga un pedagoga Hermaņa Paukša vadītos neatkarīgajos teātros. TV un filmu režisore.

Kā atbrīvoties no bailēm, uzstājoties publikas priekšā

...
... Agita
Ijaba
16:00-17:00
Telpa 3B

Card image
Vija Buša

Dabiskas redzes skolotāja ar 7 gadu pieredzi. Sertifikāti - ASV G.Marša labākas redzes centrs un M.Šneidera meistarklase IAK Starptautiskajā forumā Vācijā. Vada redzes atjaunošanas nodarbības un sniedz individuālas konsultācijas.

Kā saglabāt labu redzi tehnoloģiju laikmetā

...
... Vija Buša
10:00-11:00
Telpa 1A

Card image
Kaspars Rikards

Arhitektūras maģistrs, Sakrālās ģeometrijas pētnieks, pasniedzējs jau vairāk nekā 20 gadu. Caur Sakrālo ģeometriju un ezoterisko filosofiju nonācis pie pasaules redzējuma, kas definēts jau aizlaiku vedās: “Tava Patība un Kosmoss - mēs esam Viens vienots”.

Sakrālā ģeometrija

...
... Kaspars
Rikards
13:00-14:00
Telpa 2C

Card image
Gundega Ābelīte-Freimane

Mg.sc.biol., Mg.sc.env., Džun Juaņ Cigun skolas instruktore, domformu terapeite, Meistara Sju Mintana (Xu MingTang) tiešā skolniece, praktizē cigun vairāk nekā 16 gadus.

Enerģijas līmeņa celšana, praktizējot cigun

...
... Gundega
Ābelīte-Freimane
17:00-18:00
Telpa 3B

Card image
Lauris Daņilovs

Šamanis. Laika vīrs.

Kā dzīvot harmoniski pie dabas bez ērtībām

...
... Lauris
Daņilovs
09:00-10:00
Telpa 1A

Card image
Inita Krūmiņa

Aromterapijas lektore, meditāciju vadītāja un smaržu nodarbību pasniedzēja ar 10 gadu pieredzi ēterisko eļļu pasaulē. Sertificēta psiholoģe, parfimēre.

Ceļojums pie sevis sākas ar smaržu!

...
... Inita
Krūmiņa
15:00-17:00
Telpa 2B

Card image
Kopiena Varabunga

Varš... Seno baltu vārds, ar ko senatnē apzīmēts arī zelts, sudrabs, svins, dzelzs... Varēšana, vara... Varēšana kā ceļš uz iekšējo brīvību, savu nodomu īstenošanu, liekā atmešanu, vērtīgā paturēšanu. Varabunga - zināšanu un rīcības apvienojums ceļā uz personīgo un plašāku vērtību iemiesošanu.

Atmošanās pavasarim kopā ar kopienu ''Varabunga''

...
... Kopiena
Varabunga
10:00-11:00
Telpa 3C

Card image
Dainis Ozoliņš

Fiziķis, bioenerēģētikas speciālists, enerģētisko vietu pētnieks

Latvijas TOP10 spēka un enerģijas vietas

...
... Dainis
Ozoliņš
19:00-20:00
Telpa 2C

Card image
Jānis Ozoliņš

Jānis Ozoliņš vada radošās darbnīcas, seminārus un individuālās konsultācijas kopš 2002. gada. Pēc septiņu gadu mūka pieredzes un mācībām Eiropas un Indijas klosteros viņš atgriezās Latvijā 2013. gadā. Jānim harmoniski savienojot fizisko ar garīgo dimensiju, dalībnieki gūst būtiskus un noturīgus personiskos panākumus. Jānis absolvējis LU pedagoģijas un psiholoģijas fakultāti.

Personīgi piedzīvot četrus ''Es'' aspektus

...
... Jānis
Ozoliņš
10:00-12:00
Telpa 2B

Card image
Sanita Špude

Strādā vadošā amatā apdrošināšanas jomā vairāk nekā 20 gadu. Sevis izzināšana caur mandalu zīmēšanu, Austrumu dejām un sakrāliem ceļojumiem. Guvusi ārpusķermeņa pieredzi, kas izmainījis viņas pasaules uztveri.

Saruna par neredzamo pasauli un ārpusķermeņa pieredzi

...
... Sanita
Špude
12:00-13:00
Telpa 1A

Card image
Pirmais beziepakojuma preču veikals ''Burka''

Marija Sološenko ir pirmā Rīgas beziepakojuma preču veikala "Burka" dibinātāja. Ieguvusi bakalaura grādu uzņēmējdarbībā un maģistra grādu finanšu vadībā. Šobrīd - Starptautiskās sadarbības daļas vadītāja Valsts kontrolē.

"Zero waste" jeb bezatkritumu dzīvesveids

...
... Pirmais
beziepakojuma
preču
veikals
''Burka''
17:00-18:00
Telpa 2A

Card image
Gints Barkovskis

Bijušais žurnālists, pasniedzējs, biznesa konsultants, MBA, kā arī piedzīvojumu meklētājs, okeāna airētājs, un grāmatu “Okeāna Saviļņotie”, "Harizmātiskais Mistiķis" un “Saule Pasaule” autors.

Kā paveikt neiespējamo?

...
... Gints
Barkovskis
16:00-17:00
Telpa 2C

Card image
Eva Ratfeldere

Psiholoģijas maģistre; studē un praktizē eksistenciālo psihoterapiju; privātpraksē daudz strādā ar attiecību jautājumiem. Uz šīs pieredzes bāzes terapeitei ir izkristalizējusies pārliecība, ka vairums cilvēku dibina ģimeni, neapzinoties savas un partnera vērtības. Tādējādi vēlāk, kad iemīlēšanās periods ir beidzies, pāri saskaras ar dziļu tukšuma sajūtu. Eva savās meistarklasēs pievērš uzmanību iespējai partneriem abpusēji iepazīt vērtības un palīdz praktiski saprast, kā tās izmantot veselīgu attiecību veidošanai.

Mūsdienu attiecību aizkulises: vai eksistē partneris, kurš ir kā radīts man?

...
... Eva
Ratfeldere
15:00-16:00
Telpa 2C

Card image
Cilvēka apziņas skola

Cilvēka Apziņas Skola - tiem, kas ir GATAVI apgūt zināšanas, kā pašiem uzņemties ATBILDĪBU par savu DZĪVI un veidot savu LIKTENI. Pasniedzējs un Skolas dibinātājs – Rolands Černis: “Informācijas un resursu vakuums izjauc līdzsvaru un izkropļo pasaules ainu!”

Ievads dzimtas mācībā

...
... Cilvēka
apziņas
skola
18:00-19:00
Telpa 1A

Card image
Daiga Brila

Mgr. Agr, diplomēta un praktizējoša dziedniece, kristālenerģētiķe, dzintara terapijas speciāliste.

Dzintara unikālās īpašības - kā tās izmantot ikdienā

...
... Daiga
Brila
11:00-12:00
Telpa 1A

Card image
Inta Santa

Personiskās un komandu izaugsmes veicinātāja (PCC, ICF), eneagrammas trenere un koučs (ICTA), Transformācijas spēles fasilitatore (Innerlinks), studēju analītisko psiholoģiju (MAAP).

Eneagramma un nauda

...
... Inta Santa
15:00-16:00
Telpa 2A

Card image
Vilnis Lejnieks

Kvalificēts pirts meistars. Apmāca jaunos pirtniekus, sniedz pirtniecības pakalpojumus pirtiņā "Ziedlejas". Vienlaikus veic garīgo dziedniecību - muguras taisnošanu, kas palīdz atbrīvoties no stresa un spriedzes emocionālajā un fiziskajā līmenī neatkarīgi no laika un iemesla, kad tie radušies.

Kā pareizi pērties. Fiziskais un garīgais ķermenis pirtī

...
... Vilnis
Lejnieks
15:00-16:00
Telpa 3B

Card image
Inga Bērziņa

Psiholoģe, eksistenciālā psihoterapeite, 5 bērnu mamma, platformas esmamma.lv izveidotāja. Padziļināti pētījusi sievietes-mātes emocionālo pasauli (prenatalā, postnatālā terapija), konsultē grūtnieces, mammas, kā arī sievietes, kuras saskārušās ar jebkādiem zaudējumiem saistībā ar mātes lomu.

Mātes ceļš

...
... Inga
Bērziņa
15:00-16:00
Telpa 1A

Card image
Māris Zvaunis

Aktīvi praktizējošs rīkstnieks, Latvijas senvēstures pētnieks, būvinženieris.

Dzīvesvietas iekārtošana, ievērojot latvisko dzīvesziņu

...
... Māris
Zvaunis
08:00-10:00
Telpa 2C

Card image
ŽURNĀLS MISTĒRIJA

Dvēseles sajušana, sevis izprašana, pasaules pieņemšana. Žurnāls Mistērija pieskaras netveramajam un dalās ar sirds piedzīvojumiem, ņemot talkā Latvijā un pasaulē mītošu cilvēku pieredzes. Pasaule arvien vairāk apzinās savu patieso būtību, kas palīdz dzīvot vieglāk, skaistāk un īstāk. Žurnāls Mistērija ir par brīvību un mīlestību, gan medijos, gan ģimenēs, gan katram pašam sevī.

Esmu līdzsvarā

...
... ŽURNĀLS
MISTĒRIJA
19:00-20:00
Telpa 2F

Card image
Uģis Krūmiņš

Biznesa komunikācijas treneris, pārdošanas prakses konsultants un networking celmlauzis. Sertificēts JCI, Triple A, Paul Ekman International treneris un Edward de Bono moderators.

Networkinga prasmes, kas kuplinās draugu pulku un atdarīs durvis panākumiem

...
... Uģis
Krūmiņš
09:00-10:00
Telpa 2A

Card image
Raimonds Arājs

Ja vēlies uzzināt par sevi un Tavu enerģiju, tad nāc, es Tev pastāstīšu! Raimonds Rai Mai – maiju kalendāra dienu salicējs kopš 2012.gada. Konsultē par cilvēku dzīves notikumiem, mijiedarbību ar citiem cilvēkiem un darbības izvēlēm.

Individuālā nodarbība - Maiju kalendāra noslēpumi (1)

...
... Raimonds
Arājs
14:00-14:30
Telpa 2D

Card image
Inese Millere

Ārste, apzinātas ēšanas trenere, stresa vadības konsultante. Inese ir pirmā un pagaidām vienīgā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labjūtes (wellness) koučs Latvijā.

Kā pārtraukt stresa apēšanas ieradumu ar apzinātu ēšanu

...
... Inese
Millere
17:00-18:00
Telpa 2C

Card image
Laika Rats

Dzīve sākas tad, kad atmetam domas par labāku pagātni. Atšķiramies ar to, ka mūsu organizētajos semināros, meditācijās un praksēs izmantojam instrumentus, tehnikas un metodes, kuri citur Latvijā nav pieejami un apgūti, tostarp kalnu kristāla piramīdas, bioenerģētiskā vingrošana, čakru dejas, eksistenciālā terapija un negatīvo emociju praktiskā atlaišanas metode. www.laikarats.com https://www.facebook.com/LaikaRats/

Zvangu un kalnu kristāla piramīdu meditācija

...
... Laika Rats
08:00-09:00
Telpa 2B

Card image
Māris Punenovs

Radioinženieris, ilgtspējīga dzīvesveida un garīgais meklētājs. Apguvis Tanhit aktīvo meditīvo prakšu tehnikas un Neo-Reihiānisko Pulsāciju muskuļu spriegumu un ar tiem saistīto emociju atbrīvošanas metodes pie Aneesha Dillon.

Kālī meditācija

...
... Māris
Punenovs
08:00-10:00
Telpa 3C

Card image
Agris Vanags

29 gadu pasniedzēja pieredze Austrumu cīņas un Hatha jogas disciplīnās. Izveidojis savu kustību un stāju virzienu – “spēka stājas”, kas ietver sevī dinamiku un statiskumu, elpošanu un dziedāšanu. Sarakstījis un izdevis grāmatu “Laimas pēdās” - par 27 pozitīvajām rakstura īpašībām un latvisko jogas praksi.

Latviskā joga

...
... Agris
Vanags
18:00-20:00
Telpa 2G

Card image
Biodanzas skolotāju asociācija

Biodanza® (BIODEJA) ir personības attīstības metode fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanai. Latvijas Biodanza skolotāju asociācija - sabiedriska organizācija, kas apvieno biodanza metodes izglītību ieguvušus profesionālus skolotājus.

BIODANZA: solis, kustība, deja pasaulē, kādā vēlos dzīvot

...
... Biodanzas
skolotāju
asociācija
13:00-14:00
Telpa 3B

Card image
Māris Pīlācis

Profesionāls pasākumu un kāzu vadītājs, skaņas terapeits, šamaniskā ceļa gājējs. Mācījies dziedniecības akadēmijā “Akvilona'', Pie Jāņa Ieviņa apguvis šamanismu. ''Aura Life'' centrā apguvis ''AuraSoma'' 1.līmeni. Pie čakrafona radītāja Joga Dass apguvis čakrafona spēles meistarību.

Skaņas meditācija ar čakrofonu ''Sadzirdēt klusumu''

...
... Māris
Pīlācis
19:00-20:00
Telpa 2B

Card image
Veselības un fitnesa studija Vingrosev.lv

Dr.Sp.sc. Ieva Zvīgule ir fizioterapeite, kas praktizē studijā Vingrosev.lv. Ieva paralēli fizioterapeita profesijai pasniedz anatomiju topošajiem fizioterapeitiem un treneriem. www.vingrosev.lv FB, Insta @vingrosev.lv

Somatiskā vingrošana

...
... Veselības
un fitnesa
studija
Vingrosev.lv
10:00-11:00
Telpa 3B

Card image
Niks Jansons

Niks Jansons: “Es esmu iedrošinājuma radītājs, izaugsmes veidotājs, iespēju atklājējs, degsmes vairotājs, iedvesmas devējs, padomu sniedzējs, instrumentu pielietotājs, pieeju redzētājs, ierobežojumu neredzētājs, izmaiņu veicinātājs, ideju ģenerators, dzīves baudītājs, izaicinājumu entuziasts. Esmu pašizaugsmes treneris, koučs, orators, uzņēmējs, bakalaura īpašnieks, draugs, brālis, dēls, kreilis, kaislīgs hokejists, jautrs sarunu biedrs, lauvas horoskopa zīmes pārstāvis, suņu cilvēks, maratonists. Es esmu bezbailīgs piedzīvojumu meklētājs, azartisks sportists, kā arī drosmīgs, uzņēmīgs un draudzīgs cilvēks.” Vairāk par Niku - https://niksjansons.com/

Digitalizācijas monstrs, kā to sagūstīt un likt strādāt mūsu labā!

...
... Niks
Jansons
10:00-11:00
Telpa 3A

Card image
Dace Smeltere

Uzņēmēja, starptautiskās biznesa vadības maģistrs, individuālais un grupu koučs, dažādu garīgo prakšu un tehniku praktizētāja.

Labirints un tā praktiskais pielietojums ikdienā dažādu uzdevumu risināšanā

...
... Dace
Smeltere
08:00-09:00
Telpa 2A

Card image
Inga Lencēviča

Inga Lencēviča – vadžra jogas instruktore. Praktizē kopš 2006.gada, pasniedz kopš 2012. Savas jogas gaitas sāka ar aštanga jogu Kopenhāgenā. Ir nodarbojusies ar jogu gan Latvijā, gan apmeklējusi seminārus ārvalstīs. Starp daudziem jogas veidiem ir palikusi uzticīga vadžra jogai, jo tā visskaidrāk sniegusi atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar jogas mācību.

Hatha joga ar korektu pieeju mugurkaulam

...
... Inga
Lencēviča
06:50-06:50
Telpa

Card image
Ilona Aleksejeva/ UMA

Sirds meditācija. Sirds meditācija (sirds centra atvēršana) palīdz pieņemt mīlestību, atvērt savu sirdi, sajust un izmantot savu enerģiju, lai sūtītu mīlestību uz savu nākotni, tagadni un pagātni, palīdz piedot sev un citiem, atlaist pagātni. Meistars saka: "Sirds darbībai mēs nevaram lietot ārēju spēku. Sirds darbojas saskaņā pati ar savu dabu. Kad meditācijas stāvoklī mēģinām saprast, kas tad ir mūsu iekšējie orgāni, varam atklāt, ka katrs no tiem – tā ir atsevišķa dzīve. Tādējādi mūsu organisma iekšienē pastāv ļoti daudz dažādu dzīves veidu. Ja mēs vēlamies izprast sevi vai kļūt par labiem dziedniekiem, mums jāizprot sava iekšējā pasaule. Mums jāsaprot, kāds ir mūsu iekšējā līdzsvara uzturēšanas princips un kā iekšējais līdzsvars tiek uzturēts. Mūsu sirds piedalās domāšanā kopā ar smadzenēm. Sevišķi lielā mērā mūsu sirds iesaistās domās, kas saistītas ar emocijām. Mēs pacentīsimies to noskaidrot. Sirds meditācijas praksē izmanto metodes, ko 18 apmācības gadu laikā Meistars Sju Mintans tālāk nodevis savai skolniecei Ilonai Aleksejevai, daudzas no tām apgūtas ikgadējos padziļinātos retrītos Šaoliņas klosterī (Ķīna). Ar sirds meditācijas palīdzību mēs varēsim: - saprast savas sirds vajadzības, ieskaitot garīgās, - nostiprināt fiziskās sirds darbību, - nostiprināt sirds enerģiju, - atvērt papildu uztveres kanālu "Otrā sirds", - attīstīt intuīciju, - sadzirdēt savu sirdi, - saņemt informācijas zāles sirdij , - kļūt žēlsirdīgāki, līdzcietīgāki, labsirdīgāki pret sevi un apkārtējiem, - attīstīt Lielu Laipnu Sirdi un kļūt par Savas Sirds Meistaru.

Sirds meditācija- sirds centra atvēršana.

...
... Ilona
Aleksejeva/
UMA
17:00-19:00
Telpa 2F

Card image
Shivani & Anahata jogas skolas

Shivani Yoga - это школа, в которой преподают хатха йогу по методу всемирно известного учителя Б.К.С. Айенгара. Этот индийский учитель почти целый век изучал воздействие асан и дыхательных техник на тело и ум человека. В результате, данному методу характерна точность и детальная отстройка при выполнении поз, мы выравниваем все части тела, создаём в теле симметрию и баланс, учимся концентрировать свой ум, успокаивать мысли. Йога в нашей школе подходит как для йогов с опытом, так и для начинающих, а также людям с проблемами со здоровьем - межпозвоночные грыжи, протрузии, проблемы с опорно-двигательным аппаратом, беременным женщинам, людям, восстанавливающимся после травм. При необходимости, мы адаптируем практику под ваши нужды и особенности. Преподаватели постоянно совершенствуют свои навыки, посещают мастер классы, международные семинары, сдают экзамены и повышают свою квалификацию. ANAHATA IR B.K.S. AJENGĀRA (B.K.S. IYENGAR) JOGAS SKOLA. Sanskritā vārds anahata nozīmē: neskarts, neievainots, nepārsteigts, neuzvarēts. Anahata ir Sirds čakra, kura sastāv no diviem komponentiem: apziņas/prāta, kas nemitīgi pilnveidojas, un sirdsapziņas. Anahata ir smalkā ķermeņa emocionālais centrs. Tā ir kā „centrālā pults” visām attiecībām ar cilvēkiem, dabu, dzīvniekiem, kā arī sakne visām karmiskajām kopsakarībām ar cilvēkiem un domu, vēlēšanās sekas un rezultāts. Anahata ir saistīta arī ar mīlestību, līdzcietību,žēlsirdību un citām dziļām un personīgām izjūtām. Anahata saistās ar spēju pieņemt lēmumus ārpus karmas ietvariem. Anahatā – pieņem lēmumus, sekojot savai sirds balsij, balstītus uz augstākstāvošu spēku.

Uzlabot stāju un veselību

...
... Shivani &
Anahata
jogas
skolas
11:00-13:00
Telpa 3C

Card image
Vineta Meduņecka

Nutricioloģijas speciāliste, mājas lapas smartlife.lv veidotāja, šobrīd papildina zināšanas Rīgas Stradiņa universitātes nutricioloģijas kursā pie profesores Krasiļņikovas.

Izmaini šūnu darbību 365 dienās!

...
... Vineta
Meduņecka
09:00-10:00
Telpa 2E

Card image
Sistēmfenomenoloģijas biedrība

Sistēmfenomenoloģijas biedrība apvieno dažādu sistēmiskā darba metožu meistarus, arī cilvēkus, kas mācās sistēmiskos sakārtojumus un kas vienkārši interesējas par šo virzienu. Mēs esam atvērta biedrība, kas darbojas sistēmisko prakšu atpazīstamības veicināšanā, pētīšanā un metožu praktizēšanā. Mēs esam ieinteresēti veselas sabiedrības veidošanā caur katra cilvēka individuālo attīstību.

Sistēmfenomenoloģiskās metodes

...
... Sistēmfenomenoloģijas
biedrība
10:00-11:00
Telpa 2E

Card image
Bee Bite

Beidzot tik ļoti vērtīgā bišu maize ir ne vien veselīga, bet arī garšīga!!! Bee Bite ir uztura bagātinātājs, kura sastāvā ir 100% dabīga, Latvijā ievākta bišu maize un dažādas ogas. Mūsu komanda bišu maizei piešķīrusi jaunu formu, lai mūsdienu straujajā ritmā, to būtu ērti lietot ikvienam.

BIŠU MAIZE IKDIENAS ENERĢIJAI UN IMUNITĀTES STIPRINĀŠANAI

...
... Bee Bite
08:00-20:00
Telpa

Card image
Juris Grave un Bhavani

Mīlestības mistērijas skolas apzinātības un apzināto attiecību konsultanti, holistisko meditatīvo prakšu treneri. Ceļotāji, pasaules un savas apziņas izzinātāji. Praktiķi. Personalās pašizaugsmes, apzinātības apmācību programmu un kursu autori, trenniņu un transformatīvo grupu vadītāji.

Tantras ceļš

...
... Juris
Grave un
Bhavani
14:00-15:00
Telpa 3B

Card image
Evita Kristapsone un Jānis Briedis

Evita atklāja taidzi kustību burvību papildinot jau Latvijā uzsāktās ķīniešu valodas un kultūras studijas Taivānā pirms 25 gadiem. Taivānā apgūts Jan stila taidzi. Bet kopš 2009. gada kopā ar dzīvesbiedru Jāni abi ir arī Dzīvā Dao taidzi, UCL taidzi un EMF balansēšanas tehnikas sertificēti praktizētāji, kopā praktizē un māca taidzi, meditāciju un citas sevis pilnveidošanas tehnikas.

“Iegrimt eliksīra laukā”

...
... Evita
Kristapsone
un Jānis
Briedis
18:00-19:00
Telpa 3B

Card image
PiYo studio ( pilates&yoga)

PIYO STUDIO DIBINĀTĀJA UN VADĪTĀJA. KVALIFICĒTA B KATEGORIJAS TRENERE, BAKALAURA GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ. LSPA ABSOLVENTE AR DARBA PIEREDZI TRENERES AMATĀ JAU GANDRIZ 20 GADI. SPORTA GAITAS SĀKTAS NO BĒRNĪBAS – NO 3 GADIEM DAIĻSLIDOŠANA (10 gadus), TAD ORIENTĒŠANĀS SPORTS UN AEROBIKA, PĒC TAM PILATES UN JOGA. MĀCĪJUSIES PILATES PAPILDUS PIE JOZEFA PILATES PAAUDZES SKOLNIEKA – MICHAEL ALAN KING UN ALANA HERDMANA (LONDONA). SERTIFICĒTA PILATES REFORMER instruktore. (MICHAEL ALAN KING PILATES SKOLAS (LONDONA). JOGU MĀCĪJUSIES PIE PASNIEDZĒJIEM NO INDIJAS SKOLAS, MASKAVAS UN NORVĒĢIJAS. PIRMS 8 mēnešiem ievisām PIYO STUDIO OPEN FLOOR PROGRAMMU( mini grupas uz pilates trenažieriem) Mēs esam pirmā studija Latvijā, kas piedāvā tradicionālo Pilates sistēmas treniņu vienlaicīgi vairākiem cilvēkiem/ pēc speciāli izstrādātas programmas. Strādā arī kā prakses vadītāja un pieņem LSPA UN RĪGAS STRADIŅU UNIVERSITĀTES STUDENTUS PRAKSĒ UN APMĀCĪBĀS. TRENERES MOTO: DZĪVE – TĀ IR NEPĀRTRAUKTA KUSTĪBA.

PiYO WORKOUT

...
... PiYo
studio (
pilates&yoga)
11:00-12:00
Telpa 3B

Card image
Ilze Ulmane-Rudakova/ Sistēmfenomenoloģijas biedrība

Psiholoģe, sistēmisko izvietojumu, holodinamikas praktiķe, transformatīvo spēļu vadītāja un līdzautore, strādāju ar metaforiskajām asociatīvajām kārtīm. Strādāju Rīgā un Siguldā, individuāli un grupā. Savā darbā savienoju dažāda veida metodes, vadoties pēc klienta pieprasījuma un Lielā Lauka kustības.

Dzimtas resursi. Prakse "Putns"

...
... Ilze
Ulmane-Rudakova/
Sistēmfenomenoloģijas
biedrība
15:00-16:00
Telpa 2E

Card image
Laimonis Zuļģis/ Sistēmfenomenoloģijas biedrība

ārsts , koučs un sistēmfenomenologs ( www.laimoniscoaching.com) Pārstāv-Studio Quantum - telpa izaugsmei un pašrealizācijai. Rīga, Elijas iela 8

Kā uzzināt to, ko mēs zinām, bet nezinām, ka zinām...

...
... Laimonis
Zuļģis/
Sistēmfenomenoloģijas
biedrība
11:00-12:00
Telpa 2E

Card image
Inese Zuļģe/ Sistēmfenomenoloģijas biedrība

Medicīniskais konsultants, Sistēmiskais un organizāciju vadības kočs

Zemapziņas neapzinātā nozīme un kā to apzināt...

...
... Inese
Zuļģe/
Sistēmfenomenoloģijas
biedrība
12:00-13:00
Telpa 2E

Card image
Irēna Budreika/ Sistēmfenomenoloģijas biedrība

sistēmisko un strukturālo izvietojumu praktiķe. Palīdzu cilvēkam sevi izzināt caur asociatīvi metaforiskajām kārtīm un sakrālās ģeometrijas Janoša kodiem. Ārējās pasaules izzināšanai pielietoju konstelācijas lellītes. Darbojos grupās un individuāli. Festivālā Irēna sastopama kā Sistēmfenomenoloģijas biedrības pārstāve.

Cilvēks un tā iekšējā pasaule

...
... Irēna
Budreika/
Sistēmfenomenoloģijas
biedrība
14:00-15:00
Telpa 2E

Card image
Marija Blūma-Kauliņa/ Sistēmfenomenoloģijas biedrība

Sistēmiski šamanisko sakārtojumu meistare no Talsu novada. Darbā, paralēli sistēmfenomenoloģijas praksēm, izmanto bioenerģētiku, elpošanas tehnikas, mākslas elementus, dabas stihiju spēkus. Praktizē iekšējos un dinamiskos ceļojumus iepriekšējās inkarnācijās un kontaktus ar dažādu energoinformatīvo lauku būtnēm, kā arī subpersonu un dvēseles daļu sakārtošanas metodes. Festivālā Marija sastopama kā Sistēmfenomenoloģijas biedrības pārstāve.

Dvēseles ceļš pasaulē

...
... Marija
Blūma-Kauliņa/
Sistēmfenomenoloģijas
biedrība
13:00-14:00
Telpa 2E

Card image
Saskarsme

Mācību centrs Saskarsme dibināts 2000.gadā kā profesionālās pilnveides un neformālās izglītības centrs. Visas Mācību centra programmas tiek virzītas uz sevis izzināšanu, savu spēju apzināšanos un realizēšanu. Tiek piedāvātas divas pamatprogrammas - dziedniecība un astropsiholoģija 4. 3 vai 2 gadu garumā. Beidzot mācības tiek saņemts mācību centra "Saskarsme" kvalifikācijas diploms. Papildus tiek arī piedāvāti dažādi kursi: ezotērika, Taro kārtis, Ošo dzen Taro kārtis, sistēmiskie sakārtojumi u.c. ASTROLOĢIJA mēģina atbildēt uz cilvēkam vissvarīgāko jautājumu, kas nodarbina katru radošo būtni: kāda ir jēga? Kāpēc es esmu un ko es varu darīt savas attīstības labā? Izzinot un izprotot astroloģiju, cilvēks spēj izpētīt savstarpējo saikni starp pagātni un nākotni un pats apzināti veidot savu dzīvi. Apgūstot DZIEDNIECĪBAS kursu, ikvienam tiek dota iespēja gan teorētiski, gan praktiski apgūt veselīga dzīvesveida pamatprincipus, lai katrs tos varētu pielietot savā ikdienas dzīvē, kā arī sniegt padomus citiem. Ko iegūsiet: uzlabosiet savu pašsajūtu un veselības stāvokli atjaunosiet un attīrīsiet visu savu organismu kopumā, ieskaitot organisma fizioloģiju, nervu sistēmu, psihi un prātu atbrīvosieties no jebkura garīgā un fiziskā noguruma un stresa pozitīvi un optimistiski uztversiet dzīvi un galvenais būsiet dzīvespriecīgi un veseli spēsiet brīvi vadīt un kontrolēt organismā enerģijas apriti un izmantot savu zemapziņu savu mērķu Īstenojot licencētas neformālās izglītības programmas, dodam iespējas apgūt tādas teorētiskās un praktiskās zināšanas, kuras var pielietot savā turpmākajā praktiskajā darbībā atbilstoši mūsdienu prasībām. Ceļu ir daudz, bet sirds zina tuvāko. Labi saprast, daudz iemācīties. (Morijas dārza lapas) Mācību centrs "Saskarsme" piedāvās piecas meistarklases ar dažādiem pasniedzējiem: Pasniedzēju tēmas un prezentāciju laiki: 1. Ingūna Zeltiņa "Austrumu gadu ietekme uz partnerattiecībām" 12. - 13 2. Aigars Mozulis "Body Restart - elpošanas nodarbības" 13 - 14 3. Inita Dilāne "Planetāro stundu pielietojums ikdienā" 14 - 15 4. Marija Blūma - Kauliņa "Roku raksti" 15 - 16 5. Juris Bušs "Augu amuletu gatavošanas pamatprincipi." 16 - 17


Card image
Mina

Šrī Svami Višvanandas skolniece un viņa doto tehniku Atma Krija Jogas praktiķe un OM Chanting meditatīvās prakses vadītāja no 2012. gada.

OM Chanting

...
... Mina
17:00-18:00
Telpa 2B

Card image
Ingūna Zeltiņa/ Saskarsme

Ingūna Zeltiņa ir absolvējusi A.Vittes starptautisko astroloģijas akadēmiju un ir ieguvusi maģistra grādu astroloģijā. Šobrīd Ingūna Zeltiņa ir mācību centra "Saskarsme" vadītāja. Astroloģija ir Ingūnas hobijs un profesija vienlaicīgi. Kopš 2001. gada Ingūna strādā par astroloģijas pasniedzēju un pasniedz gan klasisko, gan Hamburgas ( Urānisko) astroloģiju. Ingūna tulko astroloģisko literatūru no krievu, vācu valodas un izdod mācību grāmatas astroloģijā. Ingūna pārzina dažādus astroloģijas virzienus, piemēram, klasisko astroloģiju un Hamburgas astroloģiju, un savā praktiskajā darbībā ir sintezējusi gan astroloģiju, gan ezotēriku. Ingūnu Latvijā var uzskatīt par celmlauzi astropsiholoģijā. Ingūnai veiksmīgi ir izdevies interpretēt astroloģiju, balstoties uz ezotērikas atziņām.

Austrumu gadu ietekme uz partnerattiecībām

...
... Ingūna
Zeltiņa/
Saskarsme
12:00-13:00
Telpa 2F

Card image
Aigars Mozulis/ Saskarsme

• Mācījies un studējis ķermeņa ģeometriju pie Dr. biol. profesora A. Paeglīša; • Apguvis zināšanas pie reanimatologa, bērnu ārsta Pētera Kļavas, kas divu gadu laikā palīdzējis izmainīt dzīves redzējumu; • Dzīves gudrības apguvis pie daudziem zinošiem cilvēkiem Lietuvā, Igaunijā un Krievijā; • Pabeidzis pedagoģijas kursu LU; • Šobrīd Rīgas Stradiņa universitātē apgūst zinības nutricioloģijā; • Pirts meistars; • Specializējies dažāda veida masāžās; • Turpina iet garīgās mācības ceļu un labprāt rāda gaismu citiem, uzskatot, ka tā ir skola visa mūža garumā.

Body Restart - īsākais un vieglākais ceļš pie sevis

...
... Aigars
Mozulis/
Saskarsme
13:00-14:00
Telpa 2F

Card image
INITA DILĀNE/ Saskarsme

Ar astroloģiju es nodarbojos kopš 2009. gada, kad sāku mācīties A. Rača astroloģijas skolā. Un joprojām turpinu izglītoties, šobrīd studēju arī Pēterburgā. Mani kā astrologu var atrast populārākajā astrologu portālā Latvijā astrologi.lv, kur ir arī sīkāka vizītkarte par mani, kā arī ievietoti raksti par astroloģiju un iknedēļas horoskopi. http://www.astrologi.lv/blogi/inita-dilane/ Katru rītu savā Facebook blogā - Astroloģe Inita, rakstu ‘dienas stāstiņu’ kas ir vispārīgs dienas vēstījums šodienai! facebook.com/inita.dilane No 2012. gada sniedzu astroloģiskās konsultācijas. No 2017. gada esmu lektore mācību centrā „Saskarsme”, Sia Kosmozofijas institūts No 2018. gada esmu interešu izglītības skolotāja Rīgas Kultūru vidusskolā, vadu astroloģijas nodarbības jauniešiem.

Planetāro stundu pielietojums ikdienā

...
... INITA
DILĀNE/
Saskarsme
14:00-15:00
Telpa 2F

Card image
Marija Blūma-Kauliņa/ Saskarsme

Marija Blūma-Kauliņa ir grafiskās dziedniecības, dabas spēku mācības un sistēmiskās dziedniecības pasniedzēja “Saskarsmē”. Darbā izmanto arī bioenerģētiku, sistēmiskās prakses, elpošanas tehnikas, mākslas elementus. Diplomēta grafiķe, kas krāsu un ritmu rakstus izmanto cilvēka veseluma un harmonijas atjaunošanai. Festivālā Marija vadīs meistarklasi mācību centra ”Saskarsme” ietvaros.

Roku raksti

...
... Marija
Blūma-Kauliņa/
Saskarsme
15:00-16:00
Telpa 2F

Card image
Juris Bušs/ Saskarsme

Juris Bušs ir Zāļuvīrs – Herbalists. Konsultē individuāli un ir arī licencējis Latvijā pirmo Herbalistikas apmācību kursu. Herbalistika ir mācība par augu un to substanču izmantošanu dziedniecībā un sadzīvē, kā arī tā māca mums dzīvot saskaņā ar dabu, pazīt to un pareizi izmantot dzīvās valsts produktus. Vai zinājāt, ka aptuveni 25 procenti no pasaulē izrakstītajām zālēm tiek ražotas no augiem? Pārējā ir sintētisko vielu grupa! Nevienam nav noslēpums par dabas līdzekļu efektivitāti, sevišķi daudzu slimību profilaksē vai pēc ilgstošas slimošanas. Un tagad arī Jūs varat apgūt herbalistikas pamatus!

Augu amuletu gatavošanas pamatprincipi

...
... Juris
Bušs/
Saskarsme
16:00-17:00
Telpa 2F

Card image
Kristīne Vallere

Pirtniece, astroloģe, neirografikas instruktore- koučs. https://www.facebook.com/kristine.zeltina.5 ,www.everti.lv

Lielās dienas Saules rats

...
... Kristīne
Vallere
17:30-19:00
Telpa 3C

Card image
Phap Tien un Tony Duong

Viesi no Francijas/Vjetnamas – leģendārā Zen meistara Thich Nhat Hanh no Plūmju ielejas klostera studenti Phap Tien un Tony Duong. Dzenbudisma meditācija.

Dzenbudisma meditācija

...
... Phap Tien
un Tony
Duong
13:00-15:00
Telpa 2B

Card image
Ilmārs Latkovskis

Ilmārs Latkovskis ir filosofs un kontemplācijas skolotājs, kurš pazīstams arī kā aktīvs publicists un politiķis. Vada biedrības “Contemplatio” meditācijas retrītus.

Kā meditāciju integrēt savā ikdienā!?

...
... Ilmārs
Latkovskis
09:00-10:00
Telpa 2B

Card image
Inga Nemše

Inga Nemše ir aromterapeite, dabīgās kosmētikas zīmola LATVIAN AROMA-ESSENCE radītāja. Viņa gatavo smaržas un kosmētikas līdzekļas no dabīgām izejvielām un piedāvā gan individuālas aromdiagnostikas konsultācijas, gan radošās darbnīcas, kurās katrs var izgatavot savus dabīgās parfimērijas un kosmētikas produktus.

Eļļas čakru sabalansēšanai

...
... Inga
Nemše
10:00-22:00
Telpa

Card image
Ivars Vallers

Uguns rituālu vadītājs, vibroakustiskās masāžas pamatlicējs Latvijā, pirtnieks.

Viss pirts procedūrām un rituāliem

...
... Ivars
Vallers
08:00-20:00
Telpa

Card image
VEDALIFE

VEDALIFE tas ir starptautiskais garīgas izaugsmes projekts kurš pamatojies uz vēdiskam zināšanām. VEDALIFE dalībnieki dalās ar praktisko pieredzi kā modernajā dzīve dzīvot balstoties uz senam vēdiskam zināšanām un būt laimīgiem. VEDALIFE galvenā devīze: “Veselīga dzīve, augsta domāšana”. https://www.youtube.com/watch?v=fMfWkEvVTl8 https://www.facebook.com/vedalifebaltic/

BHAKTI-JOGA PILNVEIDOŠANAS CEĻŠ.

...
... VEDALIFE
19:00-20:00
Telpa 3C

Card image
Memory Water

Memory Water ir pirmais ūdens Latvijā, kurš saņēmis BioWater™ sertifikātu ar pilnām tiesībām izmantot BioWater™ kvalitātes zīmi. BIO ūdenim ir augstākas kvalitātes un dabīguma prasības nekā likumdošana izvirza avota ūdenim, minerālūdenim un dzeramajam ūdenim. Ja produkts ir marķēts ar BioWater™. Turklāt augstas kvalitātes prasības tiek izvirzītas ne tikai pret pašu ūdeni, bet arī tā iepakojumu. BIO ūdens sertifikācija nav saistīta ar lauksaimniecības izcelsmes produktu sertifikāciju. Memory Water kā BIO produkts ir unikāls, jo no dabas ir tik izcils, ka to nepieciešams filtrēt tikai ar mehānisku filtru, lai samazinātu smilts un māla daļiņu klātbūtni. Nekāda cita veida filtrēšana, atjaukšana, skalošana, atdalīšana, kondicionēšana vai citāda ķīmiska iejaukšanās nav nepieciešama un BIO produktam kategoriski nav pieļaujama.

BIO, BPA free, pH~8

...
... Memory
Water
08:00-20:00
Telpa

Card image
Vegset

Mēs „Vegset” komanda, kuri ražo labvelīgus saldumus, Mūsu draudzīgā komanda ir neliels saliedēts domubiedru un īstu profesionālu konditoru kolektīvs, kuri dara savu darbu ar prieku, un ar rūpēm par savu un apkārtējo veselību, kā arī dvēseli. Mēs cienam mūsu planētu un visus tās iemītniekus, mēs esam par mieru uz šīs planētas. Mūsu labvēlīgie saldumi ir domāti visiem saldumu cienītājiem un ne tikai, jo mūsu saldumi ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem. Bet kurš ir teicis, ka veģetārieši un vegāni nav saldummīļi? Un kādi vēl! Tāpēc mēs esam izstrādājuši Jums speciālu mūsu toršu un citu saldumu receptūru, kas nesatur konservantus, olas, dzīvnieku izcelsmes produktus un ĢMO. Mūsu saldumu sastāvā ir tikai dabīgās sastāvdaļas. „Tu esi tas, ko Tu ēd!”

Ražojam vegānu un veģetāriešu produktus - Vegset

...
... Vegset
08:00-20:00
Telpa

Card image
Latvijas bodyART skola

Latvijas bodyART skola ir Roberta Štainbahera Starptautiskās bodyART skolas un starptautiski licencētās funkcionālo treniņu sistēmas bodyART® oficiālais pārstāvis Latvijā. Darbojas Latvijā kopš 2009. gada, piedāvājot iespēju apgūt bodyART® no pirmavota - bodyART izveidotājiem un viņu Starptautiskās bodyART skolas treneru komandas, arī Latvijas sporta un fitnesa treneriem, deju skolotājiem un fizioterapeitiem.

bodyART ENERGETIC

...
... Latvijas
bodyART
skola
08:00-09:00
Telpa 3B

Card image
Inga Cironoka

Inga Cironoka, Mg. Sc. Soc, dianētikas speciāliste, izglītību ieguva Dānijā, ikdienā praktiski pielieto zināšanas par Emocionālo Toņu skalu, lai palīdzētu cilvēkiem noturīgi atrasties labā emocionālā stāvoklī. Biedrības Latvijas Dianētikas centrs valdes locekle www.dianetika.lv

Emocionālo Toņu skala – instruments, lai uzzinātu, kam var uzticēt sirdi, naudu, biznesu!

...
... Inga
Cironoka
08:00-09:00
Telpa 2F

Card image
UNIKUM

Radot koncepciju UNIKUM, mēs iedvesmojāmies no dabas varenības un spēka -ticot, ka tā spēj palīdzēt katram no mums.

Ķermeņa kopšanas eļļas un balzāmi.

...
... UNIKUM
08:00-20:00
Telpa

Card image
Inga Millere

Aromterapeite, mācību un konsultāciju centra ''Larēna'' direktore, praktiķe. Kopš 2014.gada studē ''O&O Academy'' Indijā, kas ir cilvēka apziņu transformējošā akadēmija, kuras mērķis ir virzīt cilvēci uz atmodu un apgaismību. www.larena.lv

Rīta meditācija un apzinātas elpošanas prakse

...
... Inga
Millere
08:00-09:00
Telpa 1A

Card image
Aigars Stirna / TangoStudio

Aigars Stirna, Argentīnas tango pasniedzējs un dejotājs ar 20 gadu tango pieredzi, TangoStudio vadītājs, diplomēts sociālais pedagogs un mūziķis, darbā izmanto dažādas dejas un kustības, terapeitiskās un garīgās prakses, vada tango terapijas nodarbības grupās, pāriem un individuāli, kursus labākām attiecībām, apzinātībai, veselībai, izaugsmei. Vairāk: www.tangostudio.lv.

Tango terapija dvēselei, prātam, augumam

...
... Aigars
Stirna /
TangoStudio
19:00-20:00
Telpa 3B

Card image
Bērnistaba

Esam īpaši padomājuši par festivāla mazajiem apmeklētājiem un viņu vecākiem. Bērnistaba būs atvērta pusstundu pirms pasākuma sākuma. Bērnistabas darba laiks no pulkstens 7:30 lidz 20:30 Bērnistabā laipni gaidīti bērni vecumā no 2 līdz 10 gadiem. Maksa par vienu bērnu € 3/ 2 h; par diviem bērniem no vienas ģimenes € 4/ 2 h Biļetes nopērkamas uz vietas, taču rezervācija jāveic savlaicīgi, jo vienā laikā pieņems tikai 10 bērnus. Tālrunis rezervācijai un informācijai 20020015 bērnistabā.

Bērnu pasaule.

...
... Bērnistaba
08:00-20:00
Telpa

Card image
Agnese Ziediņa-Zariņa

Gaišreģe un dziedniece. Agnese no dzimšanas brīža ar fiziskajām acīm spēj redzēt smalko pasauli un strādāt ar to (mirušo dvēseles, Sargeņģeļus, dēmoniskas būtnes, cilvēku un visas apkārtnes enerģētiku). Vienlaikus Agnese spēj saņemt informāciju no „Visuma” par jebkuru jautājumu. Agnese individuāli ir palīdzējusi vairāk nekā 1000 cilvēkiem saprast sevi un uzlabot savu dzīvi.

Domu spēks

...
... Agnese
Ziediņa-Zariņa
13:00-14:00
Telpa 3A

Card image
Alibaba shop

"Alibaba shop" tirgo lietas no Indijas, tās izgatavo amatnieki - reliğiozi un ticīgi, kuri saņēmuši amata prasmes paaudzēs un izturas ar dziļu cieņu pret savām saknēm ( tēvu, māti, seņčiem), Dievu - visa radītāju. Lietas izgatavotas ar mīlestību, skandējot mantras (līdzīgi kā to darīja mūsu senči) ar rokām, un satur pozitīvu informàciju.

Lietas izgatavotas ar mīlestību, skandējot mantras.

...
... Alibaba
shop
08:00-20:00
Telpa

Card image
Ruslans Naruševičs

Praktizējošs psihologs ar vairāk kā 20 gadu stāžu ģimenes attiecību un starppersonu attiecību jautājumos. Ir vairāku semināru ciklu autors, kā dēļ ir ļoti pieprasīts bijušajās NVS valstīs un Eiropā. Aizraujas ar senindiešu poēziju un mūziku, profesionāls astrologs.

Как приготовить вкусные отношения!

...
... Ruslans
Naruševičs
14:00-15:00
Telpa 3A

Card image
Jeļena Furdaka

Filoloģe, pedagoģe. Ieguvusi izglītību slāvu filoloģijā

Meditatīvi zīmējot burtus, piedzīvot daiļrades prieku un brīvību

...
... Jeļena
Furdaka
12:00-13:00
Telpa 2K

Card image
Jūlija Šulce

Nodarbojas ar enerģētiskām praksēm jau 10 gadus. Pranoterapeite, vada privātpraksi 2,5 gadus.

Pranoterapija - dziedniecības pamati

...
... Jūlija
Šulce
15:00-16:00
Telpa 2K

Card image
Ecstatic Dance Riga

Ekstātiskā Deja ir piedāvājums atbrīvoties, izpausties, savienoties un, galvenokārt, kārtīgi izdejoties. Ceļojums dīdžeju pavadībā caur rūpīgi izvēlētām melodijām un dažādiem pasaules ritmiem. Bez horeogrāfijas, bez apaviem, bez sarunām un ar skaidru prātu, mēs ļaujamies rotaļīgai un ekspresīvai kustības brīvībai neuztraucoties par to, kā tas izskatās no malas.

Noslēguma pasākums - Ekstātiskā deja

...
... Ecstatic
Dance Riga
20:30-21:30
Telpa 3A

Card image
Kristine Om Shanti

Mandalu māksliniece un sadarbībā ar "Sveču istaba" ir radījuši mandalu sveces.

Mandalu sveces

...
... Kristine
Om Shanti
08:00-20:00
Telpa

Card image
Nata Cafe

Nata Cafe ir dejotāju, mūziķu u.c. mākslinieku iemīļota kafejnīca, kas atrodas mākslinieku apdzīvotā mājā – Lāčplēša ielā 106/108. Mūsu ēdieni ir viegli, veselīgi un sirdi sildoši, jo viss tiek pagatavots ar dubultu mīlestības devu. Kā jokojam – esam atraduši neizsmeļamu mīlestības avotu un cenšamies to pievienot visiem mūsu ēdieniem. Zinātāji pat jūtot tādu interesantu garšu. :)

Gatavots ar dubultu mīlestības devu.

...
... Nata Cafe
08:00-20:00
Telpa

Card image
Ginta Gūtmane

Esmu astroloģe un Baha ziedu terapeite, kura savas prasmes stiprina arī senajās zināšanās Maiju kalendārā un enerģētiskajās praksēs. Pirms kāda laika mani ļoti uzrunāja Baha ziedu terapija. Darbojoties ar to redzu, ka šī terapija ļoti palīdz nolīdzsvarot un harmonizēt dažāda veida emocijas.

Baha ziedu terapija - emociju harmonizētājs

...
... Ginta
Gūtmane
16:00-17:00
Telpa 2K

Card image
AGUZ

Mēs - AGUZ – pavisam neliels uzņēmums Latvijā radīts ar vienu mērķi – iemācīt latviešiem arvien vairāk un vairāk mīlestības uz riekstiem. Savus produktus piedāvājam Jums ar pārliecību – tie ir gatavoti no vislabākajiem riekstiem, līdz ar to - vislabākie:) Mūsu produkti ir 100% veselīgi, jo gatavoti ar īpašu tehnoloģiju bez piedevām un konservantiem, bez sāls un cukura. Viss domājot par Jūsu veselību :) Par savu produktu tos atzinuši arī vegāni un veģetārieši, labprāt kā gardumu bauda bērni...Mums svarīgs ikkatrs klients, un katrs ar veselīgu skatu uz dzīvi var būt mūsu klients :)

Kaut kas veselīgs un debešķīgi garšīgs:)

...
... AGUZ
08:00-20:00
Telpa

Card image
Lita Brambate

Palīdzu cilvēkiem atrast sevi, justies labāk un izveidot vēlamo dzīvi un ikdienu, atbrīvojot problēmu vai nevēlamo situāciju cēloņus.

Enerģijas elpošana atdzimšanai

...
... Lita
Brambate
11:00-12:00
Telpa 2K

Card image
Eižens Leimans

Pašizaugsmes koučs, kurš palīdz indivīdiem un kompānijām sasniegt to iecerētos rezultātus, izmantojot Boba Proktora zināšanas cilvēka potenciāla un izaugsmes jomā.

3 pārbaudīti rīki, kas palīdzēs sasniegt jebkuru iecerēto rezultātu

...
... Eižens
Leimans
17:00-18:00
Telpa 2K

Card image
Andrejs Bašuns & Anita Jurgevica

Instruktors Andrejs Bašuns – vairāk kā 20 gadus praktizē cilvēka attīstības pamatus, sava atmodinātā skolotāja pavadībā. Instruktors apvieno sevī apmācības un praktisko nodarbību pasniegšanu, Jogas un klusuma prakses starptautiskās skolas Rīgas filiālē. Skolā tiek praktizētas arī padziļinātās nodarbības “Aiz klusuma robežas”, “Smieklu joga”. Pasniedzējs Andrejs Bašuns popularizē veselīgu dzīvesveidu un cilvēka garīgo attīstību, piedaloties semināros, pasniedzot lekcijas, viņš ir arī autors grāmatai “Sarunas ar eņģeļiem”. Pieredzes apmaiņas nolūkos, lekcijas tiek pasniegtas ne tikai Latvijā, bet arī daudzās citās pasaules valstīs. “Mūsdienās cilvēka attīstības jautājums ir kļuvis gandrīz par modes lietu un ļoti daudzi cilvēki vēlas atrast garīgo līdzsvaru, saprotot, ka aiz ikdienas dzīves slēpjas daudz interesanta, neiepazīta, skaista un pilna ar mīlestību.” Skolas izstrādātā metodika ļāvusi simtiem cilvēku sajust laimi, prieku, mieru sevī, kā arī palīdzējusi saprast jebkura notikuma saistību ar Visuma enerģiju. Mācekle Anita Jurgevica – nepilnus divus gadu praktizē klusuma jogu. Piedalās nodarbībās, palīdz cilvēkiem sajust mieru un klusumu, sirds siltumu un enerģiju sevī. Pastāstīs kā apvienot ģimeni ar praksi, veidot labas un harmoniskas attiecības ar apkārtējiem, priecāties, justies laimīgiem jebkurā dzīves situācijā. Atbildēs uz jautājumiem par privātās dzīves veidošanu, savstarpējām attiecībām, kāpēc tās izjūk vai neveidojas. Kāpēc slimo bērni un paši cilvēki, kā rodas slimības. Kas šī ir par platformu, kur esam nonākuši. Kā justies laimīgam un dzīvot ar šo sajūtu katru dienu.

Jogas klusuma prakse. Miera un klusuma sajūta.

...
... Andrejs
Bašuns &
Anita
Jurgevica
19:00-20:00
Telpa 2K

Card image
Jekaterina Ciribko

- sertificēta ThetaHealing® (Teta dziedināšanas) praktiķe un pasniedzēja (ThetaHealing® Institute of Knowledge, USA), vienīga Latvijā ThetaHealing® Meistares pakāpes turētāja (ThetaHealing® Master). - sertificēta dzīves trenere (koučs), personības izaugsmes trenere. - pašattīstības skolas Do Dream autore un vadītāja. - speciāliste darbā ar cilvēka iekšējiem resursiem, eksperte mērķu uzstādīšanā. “Esmu mācījusies pie līderisma psiholoģijas un koučinga guru Tonija Robbinsa (“Unleash the Power Within”, London, 2017, “Date with Destiny”, Florida, ASV), studējusi jogu un psiholoģiju. Apguvu Teta dziedināšanas (ThetaHealing®) metodi Krievijā, Šveicē un Taizemē pie Teta dziedniecības meistariem un metodes izveidotājas Viannas Staiblas.” www.dodream.lv https://www.facebook.com/ThetaHealingLatvia/

3 SOĻI VĒLMJU REALIZĀCIJAI PĒC ThetaHealing® METODES

...
... Jekaterina
Ciribko
12:00-14:00
Telpa