×
Title image

Title image

Card image
DARJA KRASTINA

✔️International Human Design School (IHDS) sertificēta gide kursam "Dzīvojot Savu Dizainu" (Living Your Design), PTL3 personīgie studentu kartes lasījumi. ✔️Sertificēts, praktizējošs koučs, izmantojot Cilvēka Dizaina instrumentus ✔️Maģistra grāds Biznesa Vadībā un Ekonomikā ✔️17 gadi biznesa projektu attīstībā un vadībā ar fokusu uz Austrumeiropas valstīm ✔️5 gadi biznesa mentoringā un privātājā koučingā ✔️3 gadi eksperimentā ar Cilvēka Dizainu

CILVĒKA DIZAINS*. Kas tas ir? Kā to pielietot?*

...
... DARJA
KRASTINA
15:00-16:00
Telpa 3A

Card image
Anna Lieckalniņa

Personības izaugsmes trenere, Geštalta psihoterapeite, ieguvusi humanitāro zinātņu maģistra grādu teoloģijā un reliģiju zinātnē.

Narciss, Sociopāts un psihopāts. Kas tie tādi?

...
... Anna
Lieckalniņa
14:00-15:00
Telpa 2E

Card image
Uģis Kuģis

Uģis Kuģis jeb garīgajā vārdā - Yogeščandra Dasa. Esmu vēdiskās filozofijas pasniedzējs. Praktizēju vēdisko kultūru 14 gadus, no kuriem 7 gadus esmu pavadījis klosterī. Esmu par veselu sabiedrību un ģimenēm, kurās ir vērtības, nevis tikai ērtības!

Savstarpēja cieņa attiecībās!

...
... Uģis
Kuģis
19:00-20:00
Telpa 3A

Card image
Ingrīda Roesa

Starptautiski diplomēta jogas pasniedzēja ( LV un ITEC) ar ilgstošu jogas pieredzi, pedagogs, jurists. Jogas studijas "Jogas Māja" dibinātāja un vadītāja, Himalaju jogas Akadēmijas pārstave Latvijā. Licencētas izglītības programmas "Komplementārā joga" autore un vadītāja. Pieredze: Veselības centru apvienība VCA poliklīnika, veselības centrs MFD (jogas pasniedzēja). Darbības virzieni: • Himalaju joga •Hatha joga •Joga bērniem • Grūtnieču joga • Kundalīnī joga • Flow joga • Jogas deja • Ajūrveda Nodarbības tiek pielāgotas jebkuram sagatavotības līmenim.

HIMALAYAN YOGA

...
... Ingrīda
Roesa
15:00-17:00
Telpa 3B

Card image
Dace Dansone- Deņisova

Dziedniece un gaišreģe. Palīdz citiem ar individuālu metodi- uzticoties savām dziedinošām rokām, gaišredzībai un Augstākiem spēkiem. Piedāvā: Dziedinošās masāžas, dvēseles dziedināšanu, konsultācijas, nodarbības un meditācijas. Kopš bērnības redz un jūt enerģijas. 33 gados izteikti aktivizējās intuīcija, gaišredzība un dziedināšanas spējas. Kopš tā laika palīdzēt citiem ir sirds darbs.

Izproti sevi un savu veselību!

...
... Dace
Dansone-
Deņisova
16:00-17:00
Telpa 3A

Card image
Andris Ciekurs

Andris Ciekurs ir kustības Gaismas Tīmeklis dibinātājs. Aktīvi iedziļinās sajūtu un ezotērikas pasaulē, kā arī prāta darbībās un dažādu psiholoģisku problēmu risināšanā. Vada grupu nodarbības un strādā ar cilvēkiem individuāli palīdzot atrast sevi, izprast notiekošo un atgūt dzīvesprieku. https://www.facebook.com/profile.php?id=100014710185710

Kā saskatīt smalko pasauli?

...
... Andris
Ciekurs
17:00-18:00
Telpa 3A

Card image
Inga Nemše

Inga Nemše ir aromterapeite, dabīgās kosmētikas zīmola LATVIAN AROMA-ESSENCE radītāja. Viņa gatavo smaržas un kosmētikas līdzekļas no dabīgām izejvielām un piedāvā gan individuālas aromdiagnostikas konsultācijas, gan radošās darbnīcas, kurās katrs var izgatavot savus dabīgās parfimērijas un kosmētikas produktus.

Eļļas čakru sabalansēšanai

...
... Inga
Nemše
10:00-22:00
Telpa

Card image
Jekaterina Ciribko

- sertificēta ThetaHealing® (Teta dziedināšanas) praktiķe un pasniedzēja (ThetaHealing® Institute of Knowledge, USA), vienīga Latvijā ThetaHealing® Meistares pakāpes turētāja (ThetaHealing® Master). - sertificēta dzīves trenere (koučs), personības izaugsmes trenere. - pašattīstības skolas Do Dream autore un vadītāja. - speciāliste darbā ar cilvēka iekšējiem resursiem, eksperte mērķu uzstādīšanā. “Esmu mācījusies pie līderisma psiholoģijas un koučinga guru Tonija Robbinsa (“Unleash the Power Within”, London, 2017, “Date with Destiny”, Florida, ASV), studējusi jogu un psiholoģiju. Apguvu Teta dziedināšanas (ThetaHealing®) metodi Krievijā, Šveicē un Taizemē pie Teta dziedniecības meistariem un metodes izveidotājas Viannas Staiblas.” www.dodream.lv https://www.facebook.com/ThetaHealingLatvia/

3 SOĻI VĒLMJU REALIZĀCIJAI PĒC ThetaHealing® METODES

...
... Jekaterina
Ciribko
12:00-14:00
Telpa 2A

Card image
Uģis Krūmiņš

Biznesa komunikācijas treneris, pārdošanas prakses konsultants un networking celmlauzis. Sertificēts JCI, Triple A, Paul Ekman International treneris un Edward de Bono moderators.

Domubiedru tikšanās. Tēma - garīgā izaugsme un meditācija

...
... Uģis
Krūmiņš
11:00-12:00
Telpa 3E

Card image
Valdis Svirskis

Filosofijas zinātņu maģistrs, filosofijas, kā arī reliģiju un garīgo prakšu vēstures pasniedzējs augstākās, vidējās un interešu izglītības jomās. Apguvis koncentrēšanās un meditācijas jogu pie meistara Šri Činmoja.

Sirds meditācija. Meditācijas prakse un kultūra

...
... Valdis
Svirskis
20:00-21:30
Telpa 2C

Card image
9 sauļu skola

9 Sauļu skola ir pašizziņas, pašattīstības un pašrealizācijas ceļš uz vienotu veselumu ar daudzpusīgu un kompleksu pieeju tam, lai cilvēks iegūtu risinājumu, saprastu, apzinātos un dziedinātu savu dzīvi. Viens no 9 Sauļu skolas pamatuzdevumiem ir apzināties, kā strādā tautasdziesmas tieši tagad, priekš Tevis, atbrīvojot Tavas jūtas un ļaujot ieraudzīt dzīvi mūsu latviskās mentalitātes uztvērumā, krāsās, sajutumā, kas jau dzīvo mūsu sirdīs.

Holodinamika

...
... 9 sauļu
skola
10:00-12:00
Telpa 2F

Card image
Santa Pīlāce

Krāsu terapeite, astroloģe, holodinamikas praktiķe. Savā ikdienas praksē apvienojot šīs trīs metodes, Santa palīdz saredzēt cilvēka dažādos aspektus – iedzimto potenciālu, talantus, dzīves pārbaudījumus, ģimeni, attiecības un darbu.

Individuālā nodarbība - krāsu terapija (2)

...
... Santa
Pīlāce
14:30-15:00
Telpa 2H

Card image
Kaspars Rikards

Arhitektūras maģistrs, Sakrālās ģeometrijas pētnieks, pasniedzējs jau vairāk nekā 20 gadu. Caur Sakrālo ģeometriju un ezoterisko filosofiju nonācis pie pasaules redzējuma, kas definēts jau aizlaiku vedās: “Tava Patība un Kosmoss - mēs esam Viens vienots”.

Ieskats Sakrālajā ģeometrijā un ezoteriskajā filosofijā

...
... Kaspars
Rikards
13:00-14:00
Telpa 2C

Card image
Inita Krūmiņa

Aromterapijas lektore, meditāciju vadītāja un smaržu nodarbību pasniedzēja ar 10 gadu pieredzi ēterisko eļļu pasaulē. Sertificēta psiholoģe, parfimēre.

Ceļojums pie sevis sākas ar smaržu!

...
... Inita
Krūmiņa
15:00-17:00
Telpa 2B

Card image
Dainis Ozoliņš

Fiziķis, bioenerēģētikas speciālists, enerģētisko vietu pētnieks

Latvijas TOP10 spēka un enerģijas vietas

...
... Dainis
Ozoliņš
19:00-20:00
Telpa 2C

Card image
Jānis Ozoliņš

Kopš 2001. gada, Jānis Ozoliņš vada Personības Izaugsmes grupas, Radošās Darbnīcas, Seminārus, Pāru un Individuālās konsultācijas. Harmoniski savienojot fizisko un garīgo dimensiju, dalībnieki gūst būtiskus un noturīgus personiskos panākumus. Ar Dzīves Prieku Jānis dzied un spēlē koklīti ansamblī "Baltās Dūjas", ikdienā veltot laiku arī meditācijai un skriešanai.

Personīgi piedzīvot četrus ''Es'' aspektus

...
... Jānis
Ozoliņš
10:00-11:00
Telpa 3B

Card image
Vilnis Lejnieks

Kvalificēts pirts meistars. Apmāca jaunos pirtniekus, sniedz pirtniecības pakalpojumus pirtiņā "Ziedlejas". Vienlaikus veic garīgo dziedniecību - muguras taisnošanu, kas palīdz atbrīvoties no stresa un spriedzes emocionālajā un fiziskajā līmenī neatkarīgi no laika un iemesla, kad tie radušies.

Kas ir garīgā muguras taisnošana?”

...
... Vilnis
Lejnieks
17:00-18:00
Telpa 2C

Card image
Māris Pīlācis

Profesionāls pasākumu un kāzu vadītājs, skaņas terapeits, šamaniskā ceļa gājējs. Mācījies dziedniecības akadēmijā “Akvilona'', Pie Jāņa Ieviņa apguvis šamanismu. ''Aura Life'' centrā apguvis ''AuraSoma'' 1.līmeni. Pie čakrafona radītāja Joga Dass apguvis čakrafona spēles meistarību.

Individuālā nodarbība - skaņas terapija ar čakrafonu (1)

...
... Māris
Pīlācis
10:00-10:30
Telpa 2H

Card image
Inga Lencēviča

Inga Lencēviča – vadžra jogas instruktore. Praktizē kopš 2006.gada, pasniedz kopš 2012. Savas jogas gaitas sāka ar aštanga jogu Kopenhāgenā. Ir nodarbojusies ar jogu gan Latvijā, gan apmeklējusi seminārus ārvalstīs. Starp daudziem jogas veidiem ir palikusi uzticīga vadžra jogai, jo tā visskaidrāk sniegusi atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar jogas mācību.

Hatha joga ar korektu pieeju mugurkaulam

...
... Inga
Lencēviča
12:00-13:00
Telpa 3B

Card image
Inese Zuļģe

Quantum Healing Hipnozes ( QHHT) praktiķe, Starptautiskās Rekonstruktīvi Holistiskās skolas ( RIIHS) pasniedzēja, Sistēmisko sakārtojumu vadītāja. Studio Quantum dibinātāja. Mācījusies Rekonstruktīvo Darbu Starptautiskajā Rekonstruktīvi Holistikajā skolā Beļģijā. Apguvusi sitēmisko koučingu dažādos Institūtos Holandē , Beļģijā un Vācijā. Pēdējā laikā apguvusi un veiksmīgi praktizē Quantum Healing Hypnosis Academy ( ASV) apgūto Quantum Healing Hipnozi ( QHHT) pēc Doloresas Kannonas izstrādātās metodes.

Quantum Healing Hipnoze (QHHT) – pārsteidzošs ceļojums zemapziņā

...
... Inese
Zuļģe
12:00-13:00
Telpa 2C

Card image
Mina

Šrī Svami Višvanandas skolniece un viņa doto tehniku Atma Krija Jogas praktiķe un OM Chanting meditatīvās prakses vadītāja no 2012. gada.

OM Chanting

...
... Mina
18:00-19:00
Telpa 3B

Card image
Marija Sils

Marija Sils ir sistēmiski šamanisko sakārtojumu meistare no Talsu novada. Darbā, paralēli sistēmisko sakārtojumu praksēm, izmanto bioenerģētiku, elpošanas tehnikas, mākslas elementus, dabas stihiju spēkus. Praktizē iekšējos un dinamiskos ceļojumus iepriekšējās inkarnācijās un kontaktus ar dažādu energoinformatīvo lauku būtnēm, kā arī subpersonu un dvēseles daļu sakārtošanas metodes. Rīko šamanisko prakšu nometnes dažādu gatavības pakāpju dalībniekiem. Veido un vada sistēmiskos rituālus par dažādām tēmām.

Sistēmiskais rituāls. Rudens

...
... Marija
Sils
20:00-21:00
Telpa 3B

Card image
Kristīne Vallere

Pirtniece, astroloģe, neirografikas instruktore- koučs. https://www.facebook.com/kristine.zeltina.5 ,www.everti.lv

Neirografikas meistarklase."Manas labklājības 4 gadalaiki"

...
... Kristīne
Vallere
17:00-18:30
Telpa 2E

Card image
Ivars Vallers

Pirts meistars, dzintara terapijas un vibro-akustiskās masāžas speciālists. rituālu vadītājs

Viss pirts procedūrām un rituāliem

...
... Ivars
Vallers
10:00-22:00
Telpa

Card image
Memory Water

Memory Water ir pirmais ūdens Latvijā, kurš saņēmis BioWater™ sertifikātu ar pilnām tiesībām izmantot BioWater™ kvalitātes zīmi. BIO ūdenim ir augstākas kvalitātes un dabīguma prasības nekā likumdošana izvirza avota ūdenim, minerālūdenim un dzeramajam ūdenim. Ja produkts ir marķēts ar BioWater™. Turklāt augstas kvalitātes prasības tiek izvirzītas ne tikai pret pašu ūdeni, bet arī tā iepakojumu. BIO ūdens sertifikācija nav saistīta ar lauksaimniecības izcelsmes produktu sertifikāciju. Memory Water kā BIO produkts ir unikāls, jo no dabas ir tik izcils, ka to nepieciešams filtrēt tikai ar mehānisku filtru, lai samazinātu smilts un māla daļiņu klātbūtni. Nekāda cita veida filtrēšana, atjaukšana, skalošana, atdalīšana, kondicionēšana vai citāda ķīmiska iejaukšanās nav nepieciešama un BIO produktam kategoriski nav pieļaujama.

BIO, BPA free, pH~8

...
... Memory
Water
10:00-22:00
Telpa

Card image
Vegset

Mēs „Vegset” komanda, kuri ražo labvelīgus saldumus, Mūsu draudzīgā komanda ir neliels saliedēts domubiedru un īstu profesionālu konditoru kolektīvs, kuri dara savu darbu ar prieku, un ar rūpēm par savu un apkārtējo veselību, kā arī dvēseli. Mēs cienam mūsu planētu un visus tās iemītniekus, mēs esam par mieru uz šīs planētas. Mūsu labvēlīgie saldumi ir domāti visiem saldumu cienītājiem un ne tikai, jo mūsu saldumi ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem. Bet kurš ir teicis, ka veģetārieši un vegāni nav saldummīļi? Un kādi vēl! Tāpēc mēs esam izstrādājuši Jums speciālu mūsu toršu un citu saldumu receptūru, kas nesatur konservantus, olas, dzīvnieku izcelsmes produktus un ĢMO. Mūsu saldumu sastāvā ir tikai dabīgās sastāvdaļas. „Tu esi tas, ko Tu ēd!”

Ražojam vegānu un veģetāriešu produktus - Vegset

...
... Vegset
10:00-22:00
Telpa

Card image
Inga Cironoka

Inga Cironoka, Mg. Sc. Soc, dianētikas speciāliste, izglītību ieguva Dānijā, ikdienā praktiski pielieto zināšanas par Emocionālo Toņu skalu, lai palīdzētu cilvēkiem noturīgi atrasties labā emocionālā stāvoklī. Biedrības Latvijas Dianētikas centrs valdes locekle www.dianetika.lv

Kas ir dvēsele – dzīva būtne vai parādība?

...
... Inga
Cironoka
12:00-13:00
Telpa 2F

Card image
IZDEVNIECĪBA "SOL VITA"

Izdevniecība dibināta 1992. gadā, kad neapturami viss mainījās, kad Latvijas dzīvē pavērās citas iespējas. Pirmie izdoti latviešu orģinālliteratūras darbi, paralēli sevi pieteica teosofijas, psiholoģijas un parapsiholoģijas, ezoterikas, metafizikas un mistikas darbi. Grāmatas jaunai apziņai, jaunām sevis pilnveidošanas iespējām, darbam ar sevi. Turpinam tādā pašā garā ar pilnu jaudu.interesantiem, kā mainīt sevi un līdz ar to pasauli ap sevi.

Atrod grāmatu sev!

...
... IZDEVNIECĪBA
"SOL VITA"
10:00-22:00
Telpa

Card image
Agnese Ziediņa-Zariņa

Gaišreģe un dziedniece. Agnese no dzimšanas brīža ar fiziskajām acīm spēj redzēt smalko pasauli un strādāt ar to (mirušo dvēseles, Sargeņģeļus, dēmoniskas būtnes, cilvēku un visas apkārtnes enerģētiku). Vienlaikus Agnese spēj saņemt informāciju no „Visuma” par jebkuru jautājumu. Agnese individuāli ir palīdzējusi vairāk nekā 1000 cilvēkiem saprast sevi un uzlabot savu dzīvi.

Psihosomatika- kā mūsu domas iespaido mūsu ķermeni un visu tam apkārt!

...
... Agnese
Ziediņa-Zariņa
15:00-16:00
Telpa 2C

Card image
Jūlija Šulce

Nodarbojas ar enerģētiskām praksēm jau 10 gadus. Pranoterapeite, vada privātpraksi 3,5 gadus.

Pranoterapija - krāsainā prana.

...
... Jūlija
Šulce
15:00-16:00
Telpa 2C

Card image
Ecstatic Dance Riga

Ekstātiskā Deja ir piedāvājums atbrīvoties, izpausties, savienoties un, galvenokārt, kārtīgi izdejoties. Ceļojums dīdžeju pavadībā caur rūpīgi izvēlētām melodijām un dažādiem pasaules ritmiem. Bez horeogrāfijas, bez apaviem, bez sarunām un ar skaidru prātu, mēs ļaujamies rotaļīgai un ekspresīvai kustības brīvībai neuztraucoties par to, kā tas izskatās no malas.

Noslēguma pasākums - Ekstātiskā deja

...
... Ecstatic
Dance Riga
20:30-21:30
Telpa 3A

Card image
Nata Cafe

Nata Cafe ir dejotāju, mūziķu u.c. mākslinieku iemīļota kafejnīca, kas atrodas mākslinieku apdzīvotā mājā – Lāčplēša ielā 106/108. Mūsu ēdieni ir viegli, veselīgi un sirdi sildoši, jo viss tiek pagatavots ar dubultu mīlestības devu. Kā jokojam – esam atraduši neizsmeļamu mīlestības avotu un cenšamies to pievienot visiem mūsu ēdieniem. Zinātāji pat jūtot tādu interesantu garšu. :)

Gatavots ar dubultu mīlestības devu.

...
... Nata Cafe
10:00-22:00
Telpa

Card image
AGUZ

Mēs - AGUZ – pavisam neliels uzņēmums Latvijā radīts ar vienu mērķi – iemācīt latviešiem arvien vairāk un vairāk mīlestības uz riekstiem. Savus produktus piedāvājam Jums ar pārliecību – tie ir gatavoti no vislabākajiem riekstiem, līdz ar to - vislabākie:) Mūsu produkti ir 100% veselīgi, jo gatavoti ar īpašu tehnoloģiju bez piedevām un konservantiem, bez sāls un cukura. Viss domājot par Jūsu veselību :) Par savu produktu tos atzinuši arī vegāni un veģetārieši, labprāt kā gardumu bauda bērni...Mums svarīgs ikkatrs klients, un katrs ar veselīgu skatu uz dzīvi var būt mūsu klients :)

Kaut kas veselīgs un debešķīgi garšīgs:)

...
... AGUZ
10:00-22:00
Telpa

Card image
Sandra Balode

Sandras sūtība ir palīdzēt cilvēkiem atrast savu realitāti, kurā viņi justos komfortabli. Dot atslēgu katram pozitīvi mainīt savu dzīvi, pieredzēt brīnumus – atgūt veselību, dzīves prieku, harmoniju ar sevi un apkārtējo pasauli. Privātas konsultācijas un enerģētiskā dziedināšana, individuāli izstrādātas meditācijas un grupu meditācijas, joga (Aštanga, Iņ, Pranajama, Dervišjoga, Sūfiju enerģētiskā praktikas un joga mugurkaulam). Mājas lapa: https://www.sanandra.org Blogs: https://balode.wordpress.com

Sievišķā un vīrišķā harmonizācija sevī!

...
... Sandra
Balode
12:00-13:00
Telpa 2B

Card image
Jūlija Serebrova

Таролог, психолог, эзотерик Профессионально в эзотерике больше 26 лет. Профессиональные Компетенции- Магия, таро, целительство, космоэнергетика, рейки, биоэнергетика, работа с кармой, нлп-тренер (более 30 авторских тренингов по личностному росту), 3 высших образования и многое другое

Intuīcija!

...
... Jūlija
Serebrova
14:00-15:00
Telpa 2A

Card image
Skrīveru saldumi

Mēs ticam – vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, Bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. tā ir mūsu pārliecība, par kuru stāvam un krītam.

"Apvienot veselīgo ar saldo"

...
... Skrīveru
saldumi
10:00-22:00
Telpa

Card image
Starptautiskā Kouču Federācija

ICF (Starptautiskā Kouču Federācija) ir pasaulē lielākā nekomerciāla profesionālo kouču biedrība un resurss tiem, kuri meklē kouču pakalpojumus. Federācijā ir biedri - profesionāļi no visas pasaules, tai skaitā, līderības, biznesa un dzīves kouči. ICF darbība veltīta profesijas un koučinga attīstībai, nosakot augstus profesionālos standartus, sniedzot neatkarīgu sertifikāciju un veidojot akreditētu kouču resursu visā pasaulē. ICF galvenais mērķis - sekmēt profesionālā koučinga mākslas, zinātnes un prakses attīstību.

Skaidra dzīves vīzija: ceļš uz sabalansētu un pilnvērtīgu dzīvi

...
... Starptautiskā
Kouču
Federācija
10:00-11:00
Telpa 3A

Card image
Alīna Voronova- žurnāla "Spīgana" meistarklase

Mg. Iur, Emociju vadības trenere, tulkotāja, specializējas labklājības psiholoģijā. 10 gadus strādājusi kā juriste bankā, vēl 3 - specializējusies komerctiesību jomā. Paralēli kopš 1998. gada studējusi un praktizē dažādas praktiskās psiholoģijas metodes, kā arī Austrumu enerģētiskās un meditācijas prakses - Ēriksona hipnozi, Jogu, Cigun, Reiki. Tieši bankas darbā aizsākās mana interese par intuīcijas, zemapziņas lomu cilvēku attiecības ar naudu, finansēm, labklājību. Sevišķi spilgti tas izpaudās lielo krīžu laikā - 1998., 2008.g. Garīgo prakšu, psiholoģijas zināšanas lieti noderēja darījumu praksē. Paralēli pamatdarbam 2008.g. uzsāku konsultanta privātpraksi - sākumā kā sirdslietu, tad arvien vairāk profesionāli. No 2012. gadā Indijā saņemtas guru svētības, piedalīšanās bezdarbnieku apmācībās un vēl dažām “mazsvarīgiem” un it kā savstarpēji nesaistītiem notikumiem radās ideja nodot savas zināšanas citiem, izveidojot kursu “Atrodi savu ceļu naudas pasaulē”, kur zināšanas par naudas enerģijas likumiem ietilpa saskaņā ar 5 pamatelementiem jeb Stihijām. Uguns, Ūdens, Gaisa, Zemes un Koka Stihijas kļūst par uzticamiem pavadoņiem, rodot savu īsto ceļu pie Labklājības un Patiesas Draudzības ar Naudas Enerģiju. 2019.gada nogalē izdevniecība Latvijas Mediji laidusi klajā Alīnas pirmo grāmatu “Naudas Enerģija. Kā izprast naudu un vairot savu labklājību”.

Kā pieradināt Naudas Enerģiju?

...
... Alīna
Voronova-
žurnāla
"Spīgana"
meistarklase
16:00-18:00
Telpa 2A

Card image
Žurnāls "Spīgana"

Jauns žurnāls "Spīgana" – jau no februāra preses tirdzniecības vietās. Žurnāla galvenā redaktore Aija Austruma: " Ar šo žurnālu mēs uzrunājam Tevi – senču tradīciju un dzīvesziņas glabātāju, mistiķi un ezotēriķi, pirtsmīļi, alternatīvo veselības prakšu entuziasti, Dabas bērnu un Brīvo Garu!"

Spīgana

...
... Žurnāls
"Spīgana"
10:00-22:00
Telpa

Card image
Dzimtais dārzs

SIA Dzimtais dārzs gatavo produktus no Latvijā ievāktām dabas veltēm. Mēs popularizējam veselīgu dzīves veidu, kvalitatīvu pārtiku, dzimtas mājvietu izveides ideju, Piedāvājam tikai augstākās kvalitātes dabīgus produktus, kas piepildīti ar cilvēku roku un sirds siltumu, kurus mēs paši lietojam un piedāvājam arī Jums. To unikālo īpašību dēļ tos patiesi var dēvēt par XXI gadsimta produktiem. “Dzimtais dārzs” ir ģimenes uzņēmums, kurā saimnieko Ilze un Kaspars Zandbergi. www.rodnoisad.com

DABAS ENERĢIJAS PIEPILDĪTA DZĪVE

...
... Dzimtais
dārzs
10:00-22:00
Telpa

Card image
Ilze Krastiņa

Ilze Krastiņa, veselības entuziaste un biedrības “Create Your Balance – Latvia” dibinātāja un cilvēks, kuram nav vienaldzīgs savas ģimenes un sabiedrības veselības stāvoklis, īpaši iedziļinoties tajā, cik ļoti ir mainījusies tieši bērnu veselība. Padziļināti pēta mūsdienu uztura ietekmi uz veselību. Tieši tāpat kā skolā matemātikai ir pamatformulas, bet domāt plašāk un sistematizēti ar šo formulu mums ir jāmācās pašiem. Un šo sistēmu Ilze ir paņēmusi par savu arī saistībā ar veselību un uzturu. https://www.facebook.com/CreateYourBalanceLatvia

Mūsdienu uztura ietekme uz veselību.

...
... Ilze
Krastiņa
12:00-13:00
Telpa 2E

Card image
Laura Suvarnada Dasi

Neirografikas speciāliste – Laura Suvarnada Dasi. “Art Studio Suvarnada” dibinātāja. 9 gadu pieredze mārketinga projektu vadībā lielā daudznozaru uzņēmumā un vairāk nekā 8 gadu meditācijas prakses mudināja mani attīstīties radošajā sfērā un ar savu darbību dot labumu cilvēkiem un iedvesmot uz dzīves kvalitātes uzlabošanu. Savā studijā pasniedzu radošās prakses dvēseles harmonijai un labklājībai materiālajā pasaulē. FB: @ArtStudioSuvarnada https://www.facebook.com/ArtStudioSuvarnada

Neirografikas meistarklase "Pašizaugsmes Neirokoks"

...
... Laura
Suvarnada
Dasi
19:00-21:00
Telpa 2A

Card image
Kristīna Duņeca

Esmu viena no bitēm, kas veido jaunu pasauli. To, kurā dzīvosim brīvi, patiesi, paļāvīgi un jēgpilni. Man tuva ir pilsoniskā aktivitāte - caur to notiek lielas pārmaiņas. Profesionāla žurnāliste, divu dēlu mamma un darīšanas entuziaste. Moto: "Kurš cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad?"

Vakcīnu mārketinga aizkulises. Alternatīvs dzīvesveids sistēmas ietvaros

...
... Kristīna
Duņeca
18:00-19:00
Telpa 2B

Card image
CADE

CADE uzņēmums ražo no Latvijas augiem ēteriskās eļļas un hidrolātus. ar destilācijas metodi. "Cade" darbības laikā ir iegūti ēteri vairāk kā no 40 dažādiem augiem, tajā skaitā arī vairākas ēteriskās eļļas, kuras ir ļoti retas pasaules tirgū vai vēl nebijušas.

Lieliska iespēja iepazīt augus un smaržu....

...
... CADE
10:00-22:00
Telpa

Card image
Solvita Otreškeviča

Jau no bērnības man patika zīmēt, patika turēt rokās otas,apbrīnot visu skaisto kas ir mums apkārt, lūkoties cilvēku seju dažādībā. Pabeidzot mākslas akadēmiju sapratu ka vēlos iesaistīties skaistuma sfērā. Tā nu es tiku pie šīm zināšanām no cilvēkiem kuri mani iedvesmoja. Pēdējie Make Up kursi bija Pēterburgā un atbraucot uz Latviju es jutos emocionāli pārpildīta un iedvesmota + vesela bagāža zināšanu. Ar ko arī vēlos dalīties tālāk.

Skaista gan iekšienē, gan ārienē! Holivudas meikapa noslēpumi..

...
... Solvita
Otreškeviča
11:00-12:00
Telpa 2E

Card image
Ilze Roze

Mamma, juriste, "Pievienoto Garīgo Tehnoloģiju Institūta -Džona Feivorsa vārdā" absolvente, "Vecāku Universitātes" kuratore, M.Targakovas skolniece.

Kāds ir mans kā vecāka sapnis, kādu es vēlos redzēt sava bērna nākotni?

...
... Ilze Roze
18:00-19:00
Telpa 2C

Card image
Santa Ogriņa

Personības izaugsmes trenere, biznesa koučs, mentore un uzņēmēja ar 10 gadu pieredzi. Vada meistarklases, sieviešu uzņēmējdarbību veicinošus pasākumus, individuālās koučinga sesijas un sieviešu izaugsmes retrītus ārvalstīs. www.BiznesaKoucings.lv Facebook & Instagram: @SievietesBiznesa

KĀ PĀRVARĒT BAILES?

...
... Santa
Ogriņa
13:00-14:00
Telpa 2E

Card image
Oskars Grīslis

Pēdējos 12 gadus veltījis psiholoģijas un personīgās izaugsmes tēmām, pievēršot padziļinātu uzmanību tieši praktiski izmantojamām zināšanām un metodēm. Šobrīd vada ‘’Intelekta attīstības centrs’’, kurā gan bērniem, gan pieaugušajiem ir iespēja trenēt un uzlabot savu uzmanību, koncentrēšanās spējas, atmiņu, kā arī apgūt ātrlasīšanas un uzstāšanās prasmes. Ieguvis psihologa izglītību un apguvis psiholoģiskās konsultēšanas metodes kognitīvi biheviorālās prakses ietvaros (Santpēterburga), kā arī profesionālā koučinga metodes (IPS Krievija). Uzstājies kā pasniedzējs dažādu interešu auditorijām, piedalījies un vadījis atbalsta grupas, kā arī veicis individuālu konsultēšanu.   www.intelektacentrs.lv https://www.facebook.com/intelektacentrs

Bērnu uzmanības un koncentrēšanās spēju trenēšana 21.gs. - lekcija ar praktiskiem ieteikumiem vecākiem.

...
... Oskars
Grīslis
10:00-11:00
Telpa 3C

Card image
Vineta Liepājniece

“Radošā Mandalu Telpa” idejas autore Mandalu radīšana ir mana meditācija, kurā krāsas un papīru izmantoju kā instrumentus. “Radošā Mandalu Telpa” ir vieta, kur organizēju radošās Mandalu zīmēšanas, punktošanas, gleznošanas, krāsošanas vai veidošanas nodarbības. Nodarbībās dalībniekiem ir iespēja iepazīt brīnišķīgo Mandalu spēku, pavadīt laiku interesantā vidē un atklāt sev jaunus vaļaspriekus. https://www.facebook.com/radosamandalutelpa/

Radošā nodarbība “PUNKTIŅU MANDALAS”

...
... Vineta
Liepājniece
19:00-20:30
Telpa 2E

Card image
Jānis Jēkabsons

Fizioterapeits, masieris, ķermeņa kopšanas estētiķis, “Belojar” vingrošanas instruktors.

Masāžas un vingrošana veselības un labsajūtas uzlabošanai

...
... Jānis
Jēkabsons
10:00-10:25
Telpa 2G

Card image
El Paso Social Dance Studio

El Paso ir deju studija, kuras aizsākumi meklējami jau tālajā 2010. gadā, kad radās Agua Salsa Pearls, popularizējot Kubas deju kultūru Latvijā. 2019. gadā notika apvienošanās ar citu deju studiju - Urban kiz academy. Šobrīd el Paso var iemācīties tādas dejas kā Kubas salsa, Rueada casino, Reggeaton, Son, Kubas afro, Kubas rumba, Timba, Bačata, Kizomba, Urban kiz un Taraxinha. Enerģiskā salsa roku rokā ar šarmanto bačatu jau ir iemantojušas dejotāju nemainīgu uzticību sociālo deju pasaulē kā ārzemēs, tā arī Latvijā. Tajā pašā laikā strauju popularitāti gūst arī harizmātiskā kizomba un urban kiz, kas pievelk ar netipisku dejas dabu mūsu platuma grādiem. El Paso tā ir vieta, kas ir apvienojusi pasniedzējus, kas ir vieni no labākajiem savā jomā Latvijā. https://www.facebook.com/elpasolv/ https://www.instagram.com/elpaso_lv/

Urban kiz

...
... El Paso
Social
Dance
Studio
19:00-20:00
Telpa 3B

Card image
Damodara LTD

Damodara LTD ir eko produkciju mīlošs ģimenes uzņēmumu no Lietuvas. MemoryWater festivālā mēs piedāvāsim produktus no divām senām dzimtām - Rochester ģimenes un Clostermann ģimenes.

Produkcija no divām senām dzimtām - Rochester ģimenes un Clostermann ģimenes

...
... Damodara
LTD
10:00-22:00
Telpa

Card image
Anna Rozīte

Anna Rozīte plašākai auditorijai zināma kā dažādu raidījumu un pasākumu vadītāja, šobrīd studē “Uztura zinātni” RSU, zaļa un veselīga dzīvesveida entuziaste.

Laimes fiziskā daba

...
... Anna
Rozīte
15:00-16:00
Telpa 2A

Card image
Čakru Sveces

Piedāvājam Sveču istabas radīto unikālo kolekciju - Čakras - meditāciju sveces. Ražotas no dabīga materiāla, katrai sveces krāsai piemīt savs skaidrojums un nozīme.

Čakras - meditāciju sveces

...
... Čakru
Sveces
10:00-22:00
Telpa

Card image
Pinus Sibirica

Мы - волшебная лавка Pinus Sibirica из Литвы.

Pinus Sibirica

...
... Pinus
Sibirica
10:00-22:00
Telpa

Card image
Igeta Gaiķe

Psihodrāmas, grupu psihoterapijas un sociometrijas speciāliste, mūziķe un pedagoģe.

psihodrāmas darbnīca "Sastopot pirmatnību"

...
... Igeta
Gaiķe
10:00-13:00
Telpa 2K

Card image
Tonijs Prieks

Improvizācijas aktieris un pašizaugsmes treneris, ar piecu gadu pieredzi uz skatuves un koučinga jomā. Kā rezultātā, viņa pieejā, izklaide un pašizaugsme, iet roku rokā.

Improvizācija Ikdienā

...
... Tonijs
Prieks
20:00-21:00
Telpa 3C

Card image
DAKNANG

DAKNANG™HIMALAJU AUGU UZTURA BAGĀTINĀTĀJI—tie ir šķidri ekstrakti, kas iegūti inovatīvā veidā izmantojot aukstās ekstrakcijas metodi, pielietojot ultraskaņu, iegūstot bioloģiski aktīvās vielas no savvaļā augošiem un dabiski audzētiem Himalaju ārstniecības augiem, minerāliem un citām dabīgām vielām. Produkti satur dabiski bioloģiski aktīvas vielas, kas var palīdzēt cilvēkam palikt veselīgam un enerģiskākam. Mēs piedāvājam unikālu augu izcelsmes uztura bagātinātāju kolekciju, kas ir radīta balstoties uz seno Austrumu Tradicionālo Medicīnas zinātni Sowa-Rigpa. Produkti ir formulēti Āzijā, bet ražoti Eiropā, ņemot vērā Rietumu patērētāju vēlmes un vajadzības. Mūsu zīmola stāsts ir par to, kā seno austrumu dziedniecības mākslas, dabas spēka un Rietumu zinātnisko inovāciju SINERĢIJA var palīdzēt ikvienam palikt veselam un enerģiskākam. Mēs veidojam tiltu starp austrumiem un rietumiem, radot vitāli svarīgus produktus. www.daknang.com

Daknang komplekti un parējie produkti

...
... DAKNANG
10:00-21:00
Telpa

Card image
Starptautiskā sabiedriskā kustība “ALLATRA”

Starptautiskā sabiedriskā kustība “ALLATRA” - vispasaules labas gribas cilvēku kustība ārpus politikas un reliģijas. Kustības mērķis ir miermīlīgā ceļā apvienot visu cilvēci Radošā sabiedrībā. Darbība virzīta uz garīgi-tikumisko vērtību atdzimšanu pasaules sabiedrībā un miermīlīga dialoga izveidošanu tādos sabiedriskās dzīves aspektos kā kultūras, sociālie un garīgi tikumiskie apstākļi. Mūsu devīze: «Labestība darbībā!»

Radoša sabiedrība

...
... Starptautiskā
sabiedriskā
kustība
“ALLATRA”
15:00-16:00
Telpa 2E

Card image
Antra Dimantra

Dimantra ir Dzīves Mākslas Akadēmijas pirmavots. Attiecību konsultante, apzinātības trenere un pasniedzēja ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi.

Kā būt kopā pilnīgi pretējiem? Vīrietis un Sieviete.

...
... Antra
Dimantra
14:00-15:00
Telpa 3A

Card image
Anna Mūza

Mūza Anna ir pašapziņas un sadzīves saskarsmes eksperte. Viņa ir rūpīga, ieinteresēta un uzticama trenere, kas pasniedz praktiskus rīkus.

Sievietes pašapziņa - atslēga vīrieša panākumiem.

...
... Anna Mūza
18:00-19:00
Telpa 3A

Card image
Ojārs Dimitrijs Bērics

Apzinātas izaugsmes eksperts.

Master Kit

...
... Ojārs
Dimitrijs
Bērics
10:00-12:00
Telpa 2C

Card image
Santa Ābeltiņa

Apguvusi dažādas skolas, autormetodes un instrumentus, izglītojas ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – Maskavā. Joprojām turpina papildināt zināšanas Numeroloģijas un Parapsiholoģijas institūtā Maskavā. Esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau trīs gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā. Konsultēšanā pielietoju tikai praksē reāli strādājošus prognostikas instrumentus. Kopīgi ar klientu rodam atbildes uz viņa jautājumiem, šķetinām viņa raksturu, talantus. Risinām jautājumus par viņa profesionālajiem virzieniem un uzdevumiem, analizējam arī darbus šeit un tagad.

Numeroloģijas EKSPRESmetode. Veselība un raksturs.

...
... Santa
Ābeltiņa
14:00-15:00
Telpa 2C

Card image
Inese Elizabete Johansena

Inese Elizabete Johansena- holistiskās dziedināšanās, garīgās izaugsmes un dzīves transformācijas trenere "Manā pasaules redzējumā, mans vārds, iegūtie diplomi un sertifikāti, kā arī tituli, ko sev pieķibinu, mani neraksturo. Esmu dvēsele un eju garīgās izaugsmes ceļu- klūpu un ceļos, vēroju un izdaru secinājumus, krāju zināšanas un dalos ar tām. Mans prāts ir atmodies un sirds ir atvērusies. Pārējais jau ir tavā ziņā, sajust un ieraudzīt. Ja mūsu vibrācijas rezonē, tiekamies! ;) "

Ceļš pie sevis- caur ilūzijām pie savas patiesās būtības un mīlestības

...
... Inese
Elizabete
Johansena
10:00-12:00
Telpa 2A

Card image
Kristīne Lukjanska

Mani sauc Kristīne. Varu sevi raksturot kā mūžīgo studentu, vai arī varētu teikt, ka esmu bezgalīgā izzināšanas procesā un sajūtās par dzīves likumsakarībām. Šobrīd mana pietura ir XKods, jeb Liktens kods, kuru es papildinu ar dzīves laikā iegūtām zināšanām.

XKods – Tavu Liktens Kodu atšifrēšana.

...
... Kristīne
Lukjanska
10:00-10:30
Telpa 3D

Card image
Jānis Zariņš

Bloga UzIndiju autors Jānis Zariņš regulāri dzīvo Indijā, organizē grupu ceļojumus un periodiski atved labiem draugiem Indijas stāstus un skaistumus.

Skaistumi no Indijas

...
... Jānis
Zariņš
10:00-22:00
Telpa

Card image
Mārtiņš Zeidaks

Līderis apvienībai Growth Catchers (Izaugsmes ķērāji) Dalīsies savā pieredzē cik svarīgi ir sākt ar sevi, sākot mīlēt sevi un kā pasaule mums apkārt mainās, kad to sākam darīt.

Mīli sevi un citi mīlēs Tevi!

...
... Mārtiņš
Zeidaks
16:00-17:00
Telpa 3C

Card image
Anna Beilina

Анна Бейлина. Основатель и тренер студии Shivani Yoga в традиции Б.К.С.Айенгара. 20 лет практики йоги.

Медитация любящей доброты для гармонизации себя и мира. Практика, меняющая реальность.

...
... Anna
Beilina
17:00-18:00
Telpa 3B

Card image
M.M. Dainis W. Michel

Raksti Savu Dziesmu

...
... M.M.
Dainis W.
Michel
17:00-18:00
Telpa 3C