×
Title image

Title image

Manas 100. dzimšanas dienas svinības! Ko daru šodien, lai dzīvotu ilgi un laimīgi!

...
... Uģis
Krūmiņš
10:00-11:00
Telpa 2B

Ja es to būtu zinājis, kad man bija 18, tad …! Ja arī Tev kaut reizi ir bijusi līdzīga atklāsme, tad ir īstais brīdis mums tikties, lai pārrunātu tos, ikdienas steigā piemirstos, savstarpējās komunikācijas “sīkumus”, kas padarīta mūsu ikdienu gaišāku un dzīvi laimīgāku. Kāpēc cits vecumdienās ir laimīgs un dzīves priecīgs, kamēr cits bēdu sagrauzts un nomākts? Ko es darīt jau šodien, lai būtu laimīgo un dzīvespriecīgo pulkā šodien, rīt un arī tālākā nākotnē. Mūsu tikšanās reizē: • Ko vēsta Hārvarda Universitātes ilgākais pētījumu vairāk kā 81 gadu garumā; • Kas ir “15 minūtes katru dienu”; • Sociālo saišu veidošanas stratēģijas; • 3 kļūdas, kas noved no laimīgo dienu ceļa. Nodarbības laikā gan zināšanas, gan prakse. Līdzi ņemšanai padomi un praktiski uzdevumi, kas palīdzēs rast jaunus ieradumu, lai padarītu savu dzīvi vēl laimīgāku. Par sevi: Uģis Krūmiņš, skolotājs un padomdevējs, kas sertifikātus krāmē kaudzē, un apgūto liek lietā: “Ar prieku gūstu jaunas zināšanas, apgūstu prasmes, iemaņas un papildinu savu ikdienu ar jauniem paradumiem, kas uzlabo manu pašsajūtu, sniedz mieru, gandarījumu un padara manu dzīvi laimīgāku. Labprāt dalos ar citiem stāstot, rādot un palīdzot apgūt to, kas ir manā krājumā.”

Uzzināt vairāk

Skaidra dzīves vīzija: ceļš uz sabalansētu un pilnvērtīgu dzīvi

...
... Starptautiskā
Kouču
Federācija
10:00-11:00
Telpa 3A

Šajā sesijā runāsim par to, kā Tu savā dzīvē vari nokļūt tur, kur vēlies, izdzīvot pieredzes, emocijas un sajūtas dažādās dzīves jomās tā, lai dzīve sajustos pilnvērtīga. Kādēļ ir svarīgi apzināti veidot savu dzīves vīziju? Kā tieši to veidot tā, lai vēlamais īstenotos un kas ir tas, kas kavē vai gluži pretēji - veicina vēlmju realizāciju? Šajā sesijā es sniegšu ieskatu gadu laikā uzkrātās zināšanās par to, kā strādā mūsu zemapziņa un zemapziņas programmas, par to, ko ir atklājuši zinātnieki un praktiķi, kas pēta smadzeņu darbību un domu sasaisti ar realitātes radīšanu. Par to, kā apzināti radīt savu dzīvi un soli pa solim virzīties pretīm savai dzīves vīzijai. Jo... Kad cilvēkam rodas lielāka izpratne, kā viņš darbojas kā sistēma, kā strādā viņa prāts, viņam rodas iespēja to sākt pamanīt. Kad neapzinātais kļūst apzināts - tad rodas iespēja izdarīt savādākas izvēles un pieņemt lēmumu kaut ko mainīt savā dzīvē. Tas, kāds Tu esi tagad, ir radījis Tavu pašreizējo dzīvi. Ja vēlies piedzīvot ko atšķirīgu, būs kaut kas jāizmaina. Ar ko sākt, kam pievērst uzmanību, kādas ir kļūdas - to skaidrošu šajā sesijā. Viss ģeniālais IR vienkāršs! Par mani... Es esmu Laura Kunstberga, Personības un Biznesa izaugsmes koučs, kas atbalsta cilvēkus un organizācijas ieraudzīt to, kas ir iespējams, apzināties tā nozīmi un izveidot stratēģijas, kā to sasniegt.

Uzzināt vairāk

Kā pārstāt kāpt uz tiem pašiem grābekļiem?

...
... Starptautiskā
Kouču
Federācija
18:00-19:00
Telpa 3C

Domāju, ka mums katram šis teiciens ir labi pazīstams, arī sajūta "šeit es jau esmu bijis" nav sveša. Dzīves laikā mēs saskaramies ar situācijām, kuras risinot visdažādākos veidos, mums tomēr neizdodas atrisināt. Nav būtiski, vai šīs situācijas skar darbu, biznesu, karjeru, vai partnerattiecības, attiecības ar vecākiem vai bērniem, veselību, personīgos centienus, mērķus un ilgas. Tie ir mūsu vecie, labie grābekļi, kas turpina par sevi atgādināt. Kad viss cits ir izmēģināts, piedāvāju jums uzzināt par sistēmisko pieeju. Šajā meistarklasē, es stāstīšu par to, kā situācijas, kuras mūsu dzīvē atkārtojas, iespējams risināt, izprotot sistēmiskos paternus (musturus), kas signalizē par sevi grābekļu veidā. Sarežģījumi, kurus piedzīvojam savās dzīvēs, var būt risinājumi kādā citā sistēmas līmenī. Izprotot šīs kopsakarības, iespējams radīt vietu situācijas risinājumam. Strādāsim pavisam praktiski, izanalizējot dažus bieži sastopamas situācijas un veidus, kā tās izprast un pāraugt. Trīs bieži sastopamas situācijām, kuras apskatīsim: ● attiecības, kuras nekādi neizdodas pabeigt. Piemēram, šķiršanās, kas joprojām rada stresu, kādai vai abām pusēm ir daudz pretenziju pret otru, joprojām ir cerība, kas viss būs labi; aiziešana no darba, kura ir norisinājumies formāli, bet ne pēc būtības, utt. ● nespēja iederēties sev būtiskās grupās un attiecībās, un ar to saistītā vientulība. Piemēram, darba kolektīvā, kādās konkrētās personīgās attiecībās, utt. ● pastāvīgi saspīlētas attiecības ar autoritātēm dažādos veidos, kuras neizdodas mainīt- ar augstāko vadību vai cita līmeņa augstāku organizāciju; vecākiem vai partnera radiniekiem; ar hierarhiski augstākām organizācijām, valsti. Iveta Apine, Systemic Constellations Center Riga dibinātāja (www.constellationsriga.lv), vadības koučs un sistēmkonsultante

Uzzināt vairāk

Kā pieradināt Naudas Enerģiju?

...
... Alīna
Voronova-
žurnāla
"Spīgana"
meistarklase
16:00-18:00
Telpa 2A

Meistarklasē “Kā pieradināt Naudas Enerģiju” dalībnieki sastaps un tuvāk iepazīs 5 Stihiju Enerģijas sevī. Apgūs metodes, kas ļauj pašiem diagnosticēt, kuras enerģijas ir nepietiekamas vai nelīdzsvarotas - rada problēmas, bet kuras šobrīd ir galvenais resurss risinājuma meklēšanai. Kā konkrētas Stihijas klātbūtne izpaužas tieši labklājības, finanšu sfērā? Kopā veidosim rīcības plānu tam, kā ar sev pieejamiem resursiem un vienkāršiem praksē pārbaudītiem instrumentiem - meditāciju, afirmāciju, mudru (sakrālo plaukstu un pirkstu žestu) radošo vizualizāciju, kā arī izpratni par finanšu patieso lomu cilvēka un sabiedrības dzīvē, ilgi negaidot, sasniegt taustāmus rezultātus naudas izteiksmē. Meistarklase būs noderīga: - iesācējiem garīgo prakšu un ezotērikas sfērā, - arī tiem, kas gadu gaitā ir gana daudz apguvuši un praktizē, bet vēlas aktivizēt savā dzīvē tieši materiālo sfēru. - cilvēkiem, kas paši nonāk hroniski negatīvās finanšu situācijās (zaudējumi, kredītu nasta, īpašuma un mantojuma strīdi), vai kuru dzīvē ir partneri, dzīvesbiedri, darba devēji, kuru problēmas ietekmē arī jūs - tiem, kas iet uz darbu “tikai naudas dēļ”; - tiem, kas ilgstoši “meklē sevi” - savu dzīves aicinājumu; - tiem, kam ir iemīļotais darbs/vaļasprieks, bet nav nekādu iespēju gūt no tā ienākumus Dalība no 16 gadu vecuma.

Uzzināt vairāk