×
Title image

Title image

Izproti sevi un savu veselību!

16:00-17:00

Telpa 3A

...

Dace Dansone- Deņisova

Izproti sevi un savu veselību!

Katram mums ir savs individuāls ķermenis, dvēsele un dzīves ceļš. Tāpēc mūsu veselību ietekmē vairāki individuāli faktori. Kā arī iemesli, kāpēc slimo mūsu ķermenis, katram būs individuāli. Tieši tāpēc tas, kas palīdz vienam- var nepalīdzēt otram.
Atslēga uz katra būtību un veselību ir viņā pašā. Tāpēc, ieskatoties sevī un izprotot sevi, mēs varam rast atbildes un uzlabot savu veselību. Tieši to vēlos Jums piedāvāt šai nodarbībā- ieskatīties sevī un savā veselībā.
Tāpēc šīs nodarbības teorētiskajā daļā apskatīsim sīkāk tos iemeslus, kas ietekmē mūsu katra veselibu. Kāpēc mums ir vai rodas slimības dažādos dzīves posmos, un kā mēs varam palīdzēt paši sev uzlabot veselību.
Kā arī nodarbības otrā daļā būs meditācija, kuras laikā varēsiet katrs ieklausīties sevī, sava ķermeņa norādēs par šī brīža veselību.
Nodarbības tēma balstīta uz manu pieredzi. Jo savā dzīvē esmu izmēģinājusi vairākas garīgās, reliģiskās un psiholoģiskās prakses, apguvusi dažādus masāžas un dziedniecības veidus. Taču atrast atbildes par sevi, savu veselību un savu individuālo ceļu tur nespēju.
Tikai uzdrošinoties ieskatīties sevī, izprotot savu ķermeni, dvēseli un zemapziņu- izpratu pati savu veselību. Kā arī sāku iet savu- gaišreģes un dziednieces ceļu.
Tagad mans ceļš ir palīdzēt citiem- izprast sevi, savu veselību un dziedināt tos. Jo pēc savas pieredzes zinu, ka no jebkuras bedres var izkāpt ārā, izprotot savu slimību un sevi- var atveseļoties!
Ar mīlestību, dziedniece un gaišreģe Dace D-D

http://www.dziedinosatelpa.lv/
https://www.facebook.com/dziedinosasmasazas