×
Title image

Title image

Skaidra dzīves vīzija: ceļš uz sabalansētu un pilnvērtīgu dzīvi

10:00-11:00

Telpa 3A

...

Starptautiskā Kouču Federācija

Skaidra dzīves vīzija: ceļš uz sabalansētu un pilnvērtīgu dzīvi

Šajā sesijā runāsim par to, kā Tu savā dzīvē vari nokļūt tur, kur vēlies, izdzīvot pieredzes, emocijas un sajūtas dažādās dzīves jomās tā, lai dzīve sajustos pilnvērtīga. Kādēļ ir svarīgi apzināti veidot savu dzīves vīziju? Kā tieši to veidot tā, lai vēlamais īstenotos un kas ir tas, kas kavē vai gluži pretēji - veicina vēlmju realizāciju?

Šajā sesijā es sniegšu ieskatu gadu laikā uzkrātās zināšanās par to, kā strādā mūsu zemapziņa un zemapziņas programmas, par to, ko ir atklājuši zinātnieki un praktiķi, kas pēta smadzeņu darbību un domu sasaisti ar realitātes radīšanu. Par to, kā apzināti radīt savu dzīvi un soli pa solim virzīties pretīm savai dzīves vīzijai.

Jo...

Kad cilvēkam rodas lielāka izpratne, kā viņš darbojas kā sistēma, kā strādā viņa prāts, viņam rodas iespēja to sākt pamanīt. Kad neapzinātais kļūst apzināts - tad rodas iespēja izdarīt savādākas izvēles un pieņemt lēmumu kaut ko mainīt savā dzīvē. Tas, kāds Tu esi tagad, ir radījis Tavu pašreizējo dzīvi. Ja vēlies piedzīvot ko atšķirīgu, būs kaut kas jāizmaina. Ar ko sākt, kam pievērst uzmanību, kādas ir kļūdas - to skaidrošu šajā sesijā.
Viss ģeniālais IR vienkāršs!

Par mani...
Es esmu Laura Kunstberga, Personības un Biznesa izaugsmes koučs, kas atbalsta cilvēkus un organizācijas ieraudzīt to, kas ir iespējams, apzināties tā nozīmi un izveidot stratēģijas, kā to sasniegt.